Sức KhỏeKhông có phản hồi

default thumbnail

Ekim’den.

Sheamus, benzer şekilde bir Raw etkinliğinde ana etkinliğe yetecek kadar büyük hissetti ve Cesaro’nun da dahil olduğu şenanlılara rağmen, Reigns, tekrardan çok havalı görünen uçan bir Sheamus üzerindeki mızrakla sonuçlanan sağlam bir maç kazandı. – Üç dakikadan kısa süren bir video paketinde, WWE, Asuka’nın bir milyon dolar gibi görünmesini sağlayan yenilmez serisiyle ilgili tüm istatistikleri sentezledi. 7 Ekim 2015’te Dana Brooke’u yaklaşık 860 gün ve 240 kadın üzerinden kazandığı için Asuka, modern çağın herhangi bir sanatçısı kadar dokunulmaz oldu. – Alexa Bliss, Mickie James’le arasını düzeltmeye devam etti, ancak James’in hiçbiri yoktu onun. Rose ona vururken, günah zaferi aldı "Gül bahçesi" (Awesome Kong / Kharma’nın bitiricisini anımsatıyor) James’in takımının galibiyetini alması için. – Ivory, 2018 WWE Onur Listesi’ne resmen katıldı ve öne çıkan makaranın GLOW’daki zamanını da içerdiğini görmek harikaydı. ve Sansür Hakkı. – Maç öncesi saldırı ve kör etiket sayesinde Revival, Luke Gallows’a karşı galibiyetle son kahkahayı aldı & Görünüşe göre üçlü maçlarını sona erdiren Karl Anderson. 25 Şub 2018 Birden Fazla Katkıda Bulunanlar Eleme Odası, WrestleMania 34’ten önceki son Raw’a özel görüntüleme başına ödemedir ve Las Vegas’ta gecenin sonunda iki Eleme Odası’nın kazananları New Orleans biletlerini yumruklamış olacaklar.

Ayrıca Ronda Rousey için resmi bir sözleşme imzalanıyor, Nia Jax, Titus Worldwide için bir Raw etiket takımı şampiyonluk mücadelesi olan Asuka’ya karşı WrestleMania şampiyonluk maçı yapmak için kendi atışını yapıyor ve Matt Hardy ile Bray Wyatt arasındaki savaşın son bölümü. ve Sean Coyle gece boyunca canlı özetlerini ve reytinglerini sunuyor. (c) – Savunan şampiyon Roman Reigns, Braun Strowman’ı Elimination Chamber maçını kazanmak ve WrestleMania’da Brock Lesnar’a karşı bir kemer maçı almak için sıkıştırdığını gösteriyor. @ WWEMen’in Elimination Chamber maçı: Roman Reigns def. The Miz, Seth Rollins, Finn Balor, Elias, Braun Strowman ve John CenaBu maçın tam bir özetini burada bulabilirsiniz. Ronda Rousey, Triple H’yi masaya koyduktan sonra Stephanie McMahon, Rousey’nin suratına tokat attı. Rousey de ona saldırmadan önce kaçtı. WWERonda Rousey izniyle bir açıklama yapıyor "sözleşme imzalama" WWE’de, ringde bir masa varsa, birinin oradan geçeceği neredeyse kesin.

Bir an için bir ünlem işareti koymanın en kolay yolu ve WrestleMania 34’ten altı hafta sonra Ronda Rousey, WWE takvimindeki en büyük şov için niyetini açıkça ortaya koydu. Raw genel menajeri Kurt Angle, ayarlamak için tek bir kelime söylemeden önce Ancak, Triple H ve Stephanie McMahon, şenlikleri devralmak ve Rousey’nin resmi sözleşme imzalamasına zemin hazırlamak için harekete geçti."Olimpiyat altın madalyalı Kurt Angle, Triple H, Survivor Series’de o zamanki takım arkadaşı Angle’a saldırdığından beri ilk televizyonda göründüğünden beri böyle bir sporcunun WWE’nin kapılarından geçtiğini hatırlayamıyorum. "Gezegendeki en kötü kadın olarak adlandırılma hakkını kazandı."Joan Jett’in "Kötü şöhreti" isabet ve başlangıçta her şey nezaketle ilgiliydi – Triple H ve McMahon için tokalaşmalar ve Angle.McMahon için bir kucaklaşma bile hürmetkârdı. "Bu insanlar benden haber almak istemiyor – sizden haber almak istiyorlar."Rousey, WWE TV’deki ilk sözlerinin açılış anlarında biraz sessizdi ve bunalmıştı, ancak hemen başkalarına kredi verdi. "Rowdy Roddy Piper, kahramanım olmasaydı burada olmazdım, dedi Rousey. İlk aşamalarda biraz zorlu bir hamleydi ve sabırsız bir Las Vegas kalabalığı ona hiçbir iyilik yapmadı, ama içindeki dört oyuncu halka itildi. Her biri Rousey için gelebilecek özel avantajların olmadığını anladılar ve onun WrestleMania’da bir şampiyonluk maçında yarışmayacağını açıkça belirttiler – ama o yarışıyor olacaktı. Barışçıl son, Angle nihayet konuştu."Başparmağını size koymak ve sizi aşağıda tutmak istiyorlar, dedi Angle. Survivor Serisinden sonra herhangi bir ceza veya açıklama yapılmadıktan sonra Angle, Triple H’den bir miktar intikam almaya karar verdi."Daha önce, Rousey ve The Rock, Levi’s Stadyumu’nda Triple H ve Stephanie’yi geride bıraktığında, WrestleMania 31’e atıfta bulunarak Angle, ‘Yapımda üç yıl ve şimdi b —- bizde mi?’ Dememiş miydin? Triple H, Angle’ın sahne arkasında yürümeye çalıştı ve McMahon geri adım atmaya çalıştı, ancak Rousey’nin suratından bir kaş çattığı andan itibaren işler toparlanmaya başladı, Angle’ın ekleyeceği bir ipucu daha vardı. "Ronda’nın geçmişte olduğunu söylememiş miydin?"Ronda, Steph’le yüz yüze geldi, sadece Triple H’in her şeyin ortasına adım atması için.

Yine de WrestleMania 31’de olduğu gibi, Triple H ile Rousey arasındaki yüz yüze görüşmeler eskisi için iyi sonuçlanmadı. Rousey, Triple H’i masaya koydu ve McMahon’u tekrar ringe çıkarıp tokat attı.spor bahis siteleri Rousey’in yüzü. McMahon ne yaptığını çabucak anladı ama artık çok geçti. Rousey, düşmüş Triple H’ye uzandı, sözleşmeyi aldı, imzaladı ve Rousey’nin WrestleMania Yolu resmi olarak netleşti. WWE, The Rock’ı New Orleans’a geri getirebilir mi, yoksa Angle, sonunda Rousey’nin WrestleMania 34’teki ortağı olur, En çok ana akım manşetlere çıkacak maç belli oldu.Alexa Bliss, Raw kadın şampiyonası ile ilk Bayanlar Eleme Odası maçından bozulmadan çıktı. Raw kadın şampiyonası için WWElimination Chamber maçının izniyle: Alexa Bliss (c) def.

Bayley, Mandy Rose, Mickie James, Sasha Banks & Sonya DevilleWrestleMania 34’ten önce son Raw izlenme başına ödemeyi başlatmak için, ilk kadınlar Eleme Odası gibi tarih yazan bir maçtan daha iyi bir yol var mı? Beklentiler yüksekti, ancak dahil olan altı kadın şovu muazzam bir şekilde başlattı. Alexa Bliss, Raw kadın şampiyonası bozulmadan odaya girerken dışarı çıkarken kolektif performans. Eleme Odası’nın başlamasından yaklaşık 30 dakika önce, Eleme Odası başlama sırasında, Raw genel müdürü Kurt Angle’a tahminleri soruldu ve şunları söyledi: 180 günden fazla bir süredir kadın şampiyonu olan Bliss’in favori olduğuna inanırken, bu maç "kapmak için yukarı."Reyting özeti (5 üzerinden 3,75) Kadın bölümü gelişen geçmişine önemli bir bölüm daha ekledikçe ve geçen ayki Rumble maçında olduğu gibi baskı devam etti. Sevdiğim şey, oda yapısı kullanılarak gerçekleştirilen dublörlerin anlatılan harika hikayeyi gölgede bırakmamasıydı. Üstelik, uygulama noktasındaydı. Hikaye Anlatma: 1.00 Halka içi uygulama: 0.75 Maç psikolojisi: 0.75 Zamanlama: 0.50 Yenilik: 0.75 – Sean Coyle Bliss için iyi haber, maça bir bölmede başlamasıydı. Ancak Sonya Deville ve Bayley, ringdeki ilk iki yarışmacı oldukları için çekiliş şansının tadını çıkarmadılar.Deville ve Bayley maçın ilk beş dakikası boyunca vuruşlar yaptılar, ancak Bayley Deville’e uçan bir dirsekle vurduğunda avantaj elde etmek için en iyi ip olan Mandy Rose – Deville’in Absolution ortağı – ringe girdi. Bayley, esasen geçici bir handikap maçına dönüşen maçta birkaç dakika cesurca savaştı, ancak sayı oyunu sonunda onu yakaladı. Sasha Banks maça dördüncü girerken Bayley biraz destek aldı ve Banks evi temizlerken Bayley geçici bir erteleme kazandı.

Banks, Deville’e dizleriyle vurdu ve sonra Rose’u bacaklarıyla gerdirmelerin dışına fırlattı; Deville, Banks’ın, maçın ilk elenmesini kazanan bir Banks Statement’ı Rose’a kilitlemesine yetecek kadar uzun süre oyundan çıktı ve sıradaki, kendi başına altı kez kadın şampiyonu olan Mickie James oldu. Kalan üç kadının her birini ayni olarak alarak başladı ve James ve Bayley odaya tırmandıktan ve karşılıklı yumruklaştıktan sonra Bayley yere düştü. Sonra, maçın ilk şaşırtıcı anında James, bölmelerden birinin tepesinde durdu ve Deville’de değiştirilmiş bir Thesz baskı makinesine vurmak için 15 fit sağa sıçradı – üç sayımı ve ikinci elemeyi güvence altına aldı. Her iki Absolution üyesi de gitmişti ama neşe kısa sürdü.

Bir dakika içinde Bayley hücum ederek geri geldi ve James’i Bayley’den Belly’ye çıkardı ve Bliss ringe ayak basmadan önce sahayı üçe indirdi ve sonunda şampiyon girdi. Bliss tırmandığında, kapsülünü kapalı tutmaya çalışırken ve ardından Bayley ve Banks’in birleşik gücünden kaçmak için zincir bağlantı yapısının her yerine tırmanırken, bir saklambaç anı haline geldi. Ancak Bliss nihayet köşeye sıkıştırıldığında Banks, kapsüllerden birinin tepesinden attığı uzun zamandır en iyi arkadaşına bir kez daha saldırmak için fırsat buldu.Sonunda, üç kadın da sağlam zemine oturduktan sonra, Banks ve Bayley Bu, eski NXT savaşlarından beri sahip olmadıkları bir şekilde, birbirlerini sürekli tıkıyor ve tekmeliyor. Banks daha sonra ipi tırmandı ve neredeyse batmak üzere Bayley’e kurbağa sıçrattı. Bayley, Banks’teki en üst ipten bir Bayley’i Belly’ye indirerek intikam aldı, ancak Bliss kaostan yararlandı ve Bayley’i 1- için yuvarladı. 2-3. Şimdi sadece Banks ve Bayley’e kalmıştı. Tırmanma sırasında Banks’ın bacağı odaya dolandı ve Bliss bundan faydalandı.

Bliss daha sonra bölmenin tepesine tırmandı ve Twisted Bliss ile Banks’i vurdu, ancak Banks bunu doğrudan yüzüğün dışındaki bir Bankalar Ekstresi’ne çevirdi. İkisi de yuvarlandılar, ancak Banks Bankaları kilitlemeye çalışırken Maçın son kargaşası Bliss’i maç biten bir DDT için ayarladı ve Banks’ın bacakları üstteki ipin üzerine sarıldı ve daha sonra Bliss inanamayarak ringde durdu. Seyirciye bunun her şey için olduğunu söyledi "büyük hayaller kurmaya cesaret eden küçük kızlar" ve gözyaşlarına boğulmuş gibiydi, ama yüzü hızla değişti ve çok daha kötü bir şeye dönüştü – kalabalığı bir kez kandırarak kısa süreli duygusal ifadesine inanmaya başladı. Ama onlarla alay ederken bile, seyirciler onu ve maçtaki diğer tüm oyuncuları takdir ederek tezahürat yaptı. Rakibi henüz belirlenemedi, ancak Bliss, Raw kadın şampiyonası ile WrestleMania 34’e biletini neredeyse yumrukladı. Son haftalarda Titus Worldwide’a karşı birkaç mağlubiyetten sonra Bar, Pazar günü Eleme Odası’nda kesin bir zaferle ayrıldı. WWERaw etiket takımı şampiyonalarının izniyle: Bar (c) def. Titus WorldwideTitus Worldwide, ahırın başlangıcından bu yana pek başarılı olamadı.

Titus O’Neil ve Apollo, zaman zaman eğlenirken, alt orta kartı geçmenin bir yolunu bulamadılar – ancak son haftalarda tünelin sonunda parlak bir ışık oldu. Apollo’nun parlama şansı bulduğu bir çift vitrine ek olarak, Titus Worldwide, The Bar karşısında alışılmadık bir şekilde tek taraflı bir avantaja sahipti.Son haftalarda Raw etiket takımı şampiyonları Sheamus ve Cesaro’ya karşı şampiyonluk dışı üç zaferden sonra, Elimination Chamber’da kendilerine bir şampiyonluk maçı kazandılar.Derecelendirme özeti (5 üzerinden 2.00) Erken dönemlerde yavaş ve metodik olan maç, Titus Worldwide geri dönüş girişiminde bulunurken biraz heyecan yakaladı – ama olmadı maçı unutulmaz kılmak için yeterli. Apollo’nun hücumunda bazı güzel hava saldırıları vardı ve yıldızı yükselmeye devam ediyor, ancak bu özel maç genel olarak heyecandan yoksundu. Hikaye anlatımı: 0.25 Halka içi uygulama: 0.50 Maç psikolojisi: 0.50 Zamanlama: 0.25 Yenilik: 0.50 – Sean Coyle Sheamus ve Cesaro denedi Maç başlamadan önce, Apollo ve O’Neil’e açılış zilinden önce saldırarak erken bir avantaj elde etmek için, ancak rakipler masaları çevirip The Bar’ı ringin dışına göndererek Apollo’nun güzel bir üst ip sıçrama yapmasını sağladı. Ancak, zil çaldıktan sonra, The Bar maçın ilk yarısı boyunca oldukça formüle dayalı etiket takımı tarzında aksiyonu kontrol altına aldı. Künyeleri değiş tokuş ettiler, Apollo giydiler ve kalabalığa iyi topuklar gibi alay ettiler – O’Neil’a etiketi yapmasına izin vermediler. Uzunca bir dinlenme süresinin ve The Bar’ın çift takım manevralarının ardından, Apollo sonunda bir Hot tag nihayet yapılırken omuz omuza ilk olarak ring direğine giren Sheamus’tan kaçarak biraz mesafe yaratmanın yolu. O’Neil, hem Sheamus’a hem de Cesaro’ya Cesaro’ya büyük bir kalça atışı da dahil olmak üzere bir saldırı telaşı verdi. , ardından çeneye iyi yerleştirilmiş bir bot.

Yakın bir düşüşte, O’Neil, en üstteki ipten çıkan ve onu Titus’un Çatışması bitiricisine dönüştüren Sheamus’u yakaladı – ancak Cesaro tam zamanında kırılmayı başardı. sonra, yüzüğün dışındaki Bar ile Apollo tekrar havaya çıktı ve her iki şampiyona da takla attı. Ancak Titus Worldwide’ın avantajı kısa sürdü. Sheamus, muhteşem zafer için Apollo’ya White Noise / Bulldog kombo bitiricisinin sıçrama tahtası versiyonunu teslim eden Cesaro’ya gizli bir etiket koydu. Raw tag ekibi başlık resmi belirsizliğini koruyor, Luke Gallows gibi takımlarla & Karl Anderson ve The Revival, potansiyel olarak çekimlere hazırdı, ancak önümüzdeki bir aydan biraz fazla şovla, her şey yakında daha netleşecek. #IrresistibleForce ve #UndefeatedStreak. @NiaJaxWWE, #WrestleMania 34’e Giden Yol’u gerçeğe dönüştürmeye kararlı! #WWEChamber pic.twitter.com/sNXQfK44aQ- WWE (@WWE) Şubat 26, 2018Asuka def.

Karşı konulamaz güce karşı Nia JaxPerfection. Bazı yönlerden, Asuka’nın Nia Jax’ı ele geçirdiği argümanı, en gerçek bahislere ve alışılmadık bir sonucun en yüksek şansına sahip olduğu için Pazar gecesine giren Eleme Odası kartının en ilginç maçı oldu. WWE’ye katıldığından beri 2,5 yıl içinde (NXT’de geçirdiği zaman dahil). Rekoru, Goldberg’in bu tarafındaki en büyük hakimiyet koşusu olan 142-0’dı.Derecelendirme özeti (5 üzerinden 3.00) Maç, Jax’ı Asuka’nın galibiyet serisine meşru bir tehdit olarak geliştirme amacına hizmet etti. Jax ve Asuka’nın grevlerinin ve geri dönüş girişimlerinin güç hamlelerinin kombinasyonu çok eğlenceliydi. Maç nispeten kısaydı ve hiçbir şekilde bir klasik değildi, ama heyecan vericiydi – ve maç sonrası ataktan daha fazlasını elde ettik Hikaye anlatımı: 0.75 Halka içi uygulama: 0.50 Maç psikolojisi: 0.50 Zamanlama: 0.50 Yenilik: 0.75 – Sean Coyle Bu arada, Jax, WWE’deki en güçlü kadın ve yenilenmek için yenilenmiş bir hamle ile Raw’da yüksek bir öncelik olduğu açıktı.

Hatta çok şey vardı; Jax, WrestleMania’daki Raw kadınlar şampiyonluk maçına katılarak Alexa Bliss’e (ve eğer seçerse muhtemelen Asuka’ya) bir galibiyetle katılırken, Asuka’nın savunması gereken bir galibiyet serisi vardı ve kendi unvanı düşünmeyi umuyordu. sahne arkasından Jax, aksiyon başlarken Asuka’yı hafif bir siklet gibi fırlattı. Tek taraflı ilişki Jax bir sırt kırıcı ve bir dirsek düşüşü indirip Asuka’yı alay edip onu gerginin içine sürerken devam etti. Asuka hiçbir yerden bir giyotini kilitlemeye baktı, ancak Jax bir şekilde Asuka’yı dikey bir konuma sürükleyerek buna karşı çıktı. suplex, ardından bir Samoalı düşüşü.

Đóng Bình Luận