Sức KhỏeKhông có phản hồi

default thumbnail

Lek jest zwykle dobrze tolerowany, ale skutki uboczne obejmują zawroty głowy, gorączkę i mięśnie mięśni.

Jeśli jednak bicie serca pozamacicznego uruchamianie się z innymi objawami złego samopoczucia, należy się w przyjrzeć. (5)

Ponadto, jeśli wiesz, mase masz chorobę wieńcową serca, powinieneś również zgłosić lekarzowi takie zmiany rytmu serca. (1)

Leczenie bicia serca ektopowego

Oczywiście rzecz biorąc, leczenie ektopowych uderzeń nie serca nie jest wymagane, chyba że odpowiedź nieprzyjemne objawy. (9) Może tak być, jeśli bicie serca ektopowego bardzo często lub jest bardzo ciężkie. (3)

Ektopowego jest ustalenie, z je wyzwala, próbuję pracy bicia serca. (1)

U osób nieaktywnych ćwiczenia fizyczne mogą pomóc pomóc bicie serca ektopowego. (dwa)

Zalecenia niektóre terapie medyczne. Jeśli pacjent jest pacjentem, lekarz może nie chcieć przepisać terapii ze wwoędu na potencjalne ryzyko.

Terapie obejmują beta-blokery, takie jak metoprol lub bisoprolol, lub blokery kanapniowego, takie jak werapamil lub diltiazem. (7, 9)

Źródła:

Dalsze czy Anuluj

Ostatnia Aktuellizacja: 28 czerwca 2019 r

„Https://www.news-medical.net/health/What-is-Empty-Sella-Syndrome.aspx”,”200″,”OK”, „Autor opinii:

Zespół pustego tureckiego siodła do rzadka choroba opisująca nieprawidłowości siodła tureckiego, zagłębienie kości u podstawy czaszki, w którym znajduje się przysadka mózgowa. Stan ten odnosi się do sytuacji, gdy ta siodłowastruktura jest zniekształcona i wypełniona płynem mózgowo-rdzeniowym, który ściska i spowolni przysadkę mózgową, powodując, yme tiodei

Rodzaje i przyczyny zespołu pustego siodła

Zespół pustego tureckiego gniazda siodłowego jako stan pierwotny lub wtórny. Pierwotny zespół pustego tureckiego siodła jest wywoływana górą otworem, która tworzy się w przeponie tureckiej, membranie, która zakrywa ii przysadkę mózgową wewnątrz zębodołu. Otwór ten umożliwia dopływ szkolenia, powodując wzrost ciśnienia w siodle tureckim, który spisy spisy przysadkę mózgową w piwach jamy. Pierwotny zespół pustego tureckiego siodła jest czasami obserwowany w przypadkach otyłości lub nadciśnienia tętniczego oraz w wyniku idiopatycznego nadciśnienia wewnątrzczaszkowego.

We wtórnym zespole pustego siodła przysadka mózgowa regresowi w obrębie jamy w wyniku urazu, zabiegu chirurgicznego lub radioterapii. Uszkenie przysadki może prowadzić do następnego miejsca, jak bezpłodność, ustanie miesiączki (brak miesiączki), zmęczenie i nietolerancja na infekcje i stres.

Diagnoza

Zespół pustego tureckiego siodła można podejrzewać w przypadku niedoboru hormonów, wczesnego dojrzewania, dysfunkkiego przysadki mózgowej i guzów przysadki. Procedury, które można łatwo rozpoznać diagnozy, obejmują tomografię komputerową (TK) i badanie rezonansu magnetycznego (MRI). Skan CT wykorzystuje Technologie promieni rentgenowskich i technologia KOMPUTEROWA, aby zapewnić pomoc pomoc zwykłego poziomu rentgenowskiego podczas gdy Skan MRI wykneorzy ktne punktowanie szychania wykneuwnywashural MRI wykneorzyrozytruwmia szcznewstruwmia szcznewstruw MRI wyknezwural. Skany MRI mogą odróżnić zespół pustego siodła od innych krajów, które widzi lub powiększenia siodła.

Leczenie

W przypadku pierwotnego zespołu pustego tureckiego siodła schorzenia nie leczy się, jeśli przysadka mózgowa funkcjonuje normalnie. Jeśli tak, czyn prolaktyna i zaburzaność jajników lub jąder, można sprawdzić leki takie jak bromokryptyna w celu obniżenia poziomu tego hormonu. Przypadki wtornego zespołu pustego siodła leczy się, zastępując brakujące hormony.

Źródła

Dalsze czy Anuluj

Ostatnia Aktuellizacja: 20 czerwca 2019 r

„Https://www.news-medical.net/health/What-is-Elephantiasis.aspx”,”200″,”OK”, „Autor opinii:

Słoniowica odnosi się do infekcji pasożytniczej, która powoduje skrajny obrzęk rąk i nóg.

Choroba jest wywoływana przez robaka filarialnego, który jest przenoszony z człowieka przez samicę komara, gdy pobiera krew.https://yourpillstore.com/pl/chlorogenic/ Pasożyt wyrasta na dorosłego robaka, który działa w świetle limfatycznym człowieka.

Słonica nóg z powodu filariozy. Luzon, Filipiny. Zródło zdjęcia: CDC

Słoniowica wolne się zwykle pogrubieniem i sceną podskórnej, co powoduje pojawienie się pojawienie się pojawienia się i obrzęk kończyn, które zasługują na jej nazwę. Stan ten nazywany jest również filariozą limfatyczną.

Epidemiologia lub regulacja choroby

Historia powiązana

Stan ten dotyka obecnie ponad 120 milionów ludzi, z czego 40 milionów cerpi na ciężką postać choroby. Słoniowica najczęściej wśród użytkowników z Indii; osoba z „Indii jest dotknięta na jedną„ jedynej ””. „Kolejna trzecia” dotyczy ludzi z Afryki, pozostała część z Azji Południowej, obu Ameryk i Pacyfiku. Infekcja jest najbardziej zaawansowana w tropikalnych i subtropikalnych.

Przyczyny

Przykłady pasożytów nicieni wywołujących filariozę limfatyczną obejmującą Wuchereria bancrofti, Brugia malayi i B Brugia timori. Larwy (microfilariae) pasożyta pobierane tylko przez komarę podczas żerowania. Gdy larwy osiągną trzeci etap rozwoju, trafi do nowego żywiciela, u tekstu rozwój się infekcja.

Diagnoza i leczenie

Standardowym test infekcji jest badanie mikoskopowe rozmazu krwi na obecność mikrofilarii. Krew należy pobierać w nocy, ponieważ microfilarie krążą w krwi w nocy.

Głównym lekiem stosowanym w czasie tego schorzenia jest dietylokarbamazyna lub DEC, który zabija mikrofilarie, a także niektóre dorosłe robaki. Lek jest zwykle dobrze tolerowany, ale skutki uboczne obejmują zawroty głowy, gorączkę i mięśnie mięśni.

Źródła

Dalsze czy Anuluj

/ ** / $ (function () {Azom.injectYouTubeIframeApi ();}); / ** /

Ostatnia Aktuellizacja: 26 lutego 2019 r

„Http://www.news-medical.net/health/Endometriosis-Prognosis.aspx”,”200″,”OK”, „Autor opinii:

Przy podjęciu decyzji lub podjęciu podejść do podejść do dotkniętych problemami endometriozą wziąć wziąć pod uwagę kilka czynników.

Postanowienia o planach jazdy się na objawach kobiety, także jej pragnieniach i z posiadaniem dzieci.

Endometriozy nigdy nie można wyleczyć, dlatego leczenie ma na celu spowolnienie wzrostu endometriozy, złagodzenie i poprawę płodności.

Historia powiązana

„Leczenie nie zawsze działa, ale„ Czarna ulgę w bóluach miednicy ”, a także pomaga kobietom w zajściu w ciążę.

Płodność

Problem porażanym z endometriozą jest niemożność zajścia w ciążę (niepłodność) lub trudności w ciążę (obniżona płodność).

Dzieje się tak, ponieważ stan ten może nieść nie jajowodów lub jajników. Jednak o 70% kobiet, które cervpią na łagodną lub umiarkowaną postać tego schorzenia, udaje się zajść w ciążę bez leczenia.

Leki nie poprawiają płodności, ale pomocne może być chirurgiczne przerwanie przerwania endometriozy.

Kobiety z endometriozą czasami stosują zapłodnienie in vitro (IVF) jako sposób na zajście w ciążę, chociaż w tej grupie pacjentek szanse na poczęcie z użyciem tej techniki są mniejsze.

Operacja

Celem zabiegu chirurgicznego jest usunięcie poprawki endometriozy w celu złagodzenia dolegliwości u kobiety oraz poprawienie płodności.

Rodzaj interwencji zależy od tego, gdzie dostępność lekarza endometriozy, ale dostępne procedury laparoskopię, laparotomię i histerektomię.

Jak w przypadku każdej operacji, z nią ryzyko omówić z pacjentem.

Nawrót

Badania rynku, ke kortyzacja, ke kolejność nawrotów po operacji lub interwencji medycznej jest to, proces leżący u podstaw niekoniecznie ustać później.

Odsetek nawrotów po pięciu latach od operacji wynosi od 20% do 40%, pod warunkiem, iee nie doszło do menopauzy i nie wykonano hysterektomii.

Kobiety, które przeszły leczenie z powodu tej choroby, muszą poddawać się okresowym badaniom, aby można je było monitorować za pomocą ultrasonografii.

Źródła

Dalsze czy Anuluj

Ostatnia Aktuellizacja: 26 lutego 2019 r

„Http://www.news-medical.net/health/Episiotomy-Procedure.aspx”, „200”, „OK”, „Autor opinii

Proceedings of birth krocza jest wykonywana w celu powiększenia lotniska pochwy, aby otrzymać informację o dziecku.

Born si kroczu, odcinku między odbytem a ujściem pochwy, ilekroć porcja pochwy nie rozciąga się wystarczająco, ponownie ponownie. Kiedy główka dziecka rozciąga się do kilku centymetrów w otworze pochwy, lekarze zwykle wykonują nacięcie krocza.

Po porodzie łożyskowym lekarze zszywać nacięcie.W poszukiwaniu alternatywnych procedur pomocna będzie zależność od zabiegu, spodziewanych rezultatów, zagrożeń i korzyści oraz stronikłań.

Potrzeba urodziła się krocza

Podczas porodu zamiast mogą się naturalnie rozciągać. Lekarze zasugerują, jak można zrobić rozciąganie.

Ciało kobiety można wzmocnić do porodu ćwicząc ćwiczenia Kegla, kontrolowanie oddychanie i wykonując masaż krocza przy 4–6 tygodni przed porodem, z może brać badanie nacięcia krocza.

Lekarze mogą mieć kilka powodów, aby zasugerować urodzonych krocza, jak ustano poniżej:

Cierpienie płodu – stan, dziecko cervpi z braku wystarczającej ilości oleju Skomplikowane pozycje dziecka, takie jak zamki (pozycja) lub dystocja ramion (ramiona dziecka są uwięzione) Etap popychania pracy jest długi Wcześniakiem Duże dziecko Poród prżniowy lub poród wymagający kleszczy

Może znaleźć się do rozdarcia tkanek krocza bez nacięcia krocza, jako może być trudne od napraw.

Urodził się Rodzaje krocza

Nacięcie krocza w zależności od parametrów, takie jak początkowa Lokalizacja nokęcia, kierunek nacięcia, długość nacięcia i dokładny czas zabiegu.

Proceedings krocza w języku angielskim:

Urodzony środkowe lub przyśrodkowe (urodzony w linii środkowej): Born zaczyna się na czworoboku i rozszerza się do czasu długości środkowego ścięgna krocza. Urodził się zmodyfikowanym typie środkowym, poprzecznie w tkankach podskórnych (a nie w skórze). W urodzeniu się krocza w kształcie litery J zaczyna się zaczynać na linii, następnie jest następnie następnie jest w kierunku guzowatości kulszowej przypominającej kształt litery „J”. Początkowe położenie powstało w bocznym miejscu, urodzonym krocza zlokalizowanego około 1–2 cm od linii środkowej, urodzonym jest skierowane w stronę guzowatości kulszowej. Urodziła się Radykalna boczna jest taka sama, jak boczna krocza, z wyjątkiem jednej zmiany w kierunku – zaczynając od linii środkowej jest skierowane w kierunku kulsicytkiek odulicyticyt. Zalecany przy skomplikowanych dostawach. Urodzony tylno-boczny (środkowo-boczne) narodził się krocza początek się w odległości 3 mm od linii środkowej i jest skierowany w kierunku ruchu guzowatości kulszoweni przystane 60. Krocza przedniego rozpoczyna się z linii środkowej, a jest skierowane z kierunku kości łonowej.

Badania wzrostu, rodzaj krocza na ma wpływ na uraz krocza. Badania perineo-antropometryczne przeglądów kąt nacięcia, kąt oraz kąt blizny występujący w typach nacięć krocza.

Po urodził się krocza

Nacięcie krocza może być powikłania, takie jak krwawienie, obrzęk, infekcja, bol podczas spotkania płciowego oraz rozerwanie mięśnia zwieracza odbytu i odbytu (oddawanie stolca kontrolowane). Krew może gromadzić się w tkankach krocza; ryzyko istnieje ryzyko zagrożenia innych zagrożeń w zależności od stanu zdrowia.

Szwy przestaną krwawić. Gojenie się szwów może zająć się do 1 szuflady. Kiedy szwy są wiadomości na świeże powietrze, może pomóc w gojeniu. W niektórych przypadkach zbliznowate w miejscu mogą swędzieć.

Procura na krocza ból w miejscu nacięcia. Badania, nye silny ból opinii około 1% kobiet po nacięciu krocza, co potwierdziły swoje codzienne usługi i jakość życia.

Aby złagodzić ból i obrzęk, można zacząć z lodu. Aby przyspieszyć gojenie i złagodzić bolesność, zaleca się stosowanie kremów leczniczych, sprayów uśmierzających ból oraz zimnych lub ciepłych płytkich kąpieli. Za radą lekarza można również leki przeciwbólowe.

Uywanie miejsc powstało w pobliskiego obszaru, czystość i suchości jest ważne, aby zapobiegać infekcji. Wylanie ciepłej wody w okolicy pochwy do płukania po wizycie w toalecie pomoże złagodzić wszelkie dolegliwości. Zamiast pozycji siedzącej, kucanie podczas oddawania moczu obszaru obszaru „pieczenia”.

Gdy wystąpią bolesne wypróżnienia, lekarze mogą przepisać środki zmiękczające stolec. Przystosowanie z ćwiczeń, takie jak np. Podnoszenie ciężkich warunków lub stosowanie do ćwiczeń, seks, stosowanie tamponów i diet, chyba że lekarz zaakceptuje inaczej.

Ćwiczenia miednicy mogą pomóc w rozwoju, wzmocnić mięśnie wokół odbytu i pochwy oraz zmniejszają nacisk na nacięcie i pobliskie.

Jeśli kobieta ma dreszcze lub gorączkę, silny ból krocza, obrzęk lub zaczerwienienie skóry (infekcja) wydzielina z pochwy lub nieprzyjemnym zapachu lub krwawienie z miejsca nacocykięstan wkomocykorzie z miejsca nacięstan wkomocykorzierazy stan w cyklkomorowa z miejsca nacięstankomowa miejsce wocystan z miejsca nacomowa miejsca nacom wkomocykorowa z miejsca nacięstan wnośkomstan wkomocykorowa z miejsca nacięstan wnośkomocystan z miejsca nacięstankom z pamięci

Źródła

Dalsze czy Anuluj

Ostatnia Aktuellizacja: 26 lutego 2019 r

„Https://www.news-medical.net/health/Causes-of-hearing-loss.aspx”,”200″,”OK”, „Autor opinii:

Utrata słuchu jest spowodowana dwiema głównymi przyczynami – utratą słuchu związaną z wiekiem i utratą słuchu z powodu zniszczenia na głośne odgłosy urazu akustycznego. Inne przyczyny, które obejmują choroby i leki, które mogą uszkadzać funkcjonowanie uszu i prowadzić do utraty słuchu.

Przyczyny utraty słuchu obejmują utratę słuchu związaną z wiekiem, uraz słuchu i tak dalej. 1-5

Utrata słuchu związana z wiekiem

Nazywa się również presbyacusis i jest największą pojedynczą określeniem upośledzenia słuchu. Utrata słuchu zaczyna się normalnie między 30 to 40 rokiem życia. Narasta wraz z wiekiem, z 80 roku życia Nieprawidłowe życie ma znaczną wadę słuchu.

Presbyacusis ślimak się, gdy wrażliwe komórki rzęsate wewnątrzaka stopniowo ulegają uszkodzeniu lub obumierają.

Początkowo powszechne objawami są niezdolność do słyszenia dźwięków lub wysokiej częstotliwości, takie jak głosy żeńskie lub dziecięce oraz niemożność słyszenia menu, słyszenia menu, s. Utrudnia to rozumienie rozmów, taniej hałasie w tle.

Utrata słuchu z powodu urazu akustycznego

Uszkodzenie ucha może być narażeniem na głośne ikony przez długi czas. Ta powtarzająca się ekspozycja na hałas objawnej Struktury Struktury ucha. Może wystąpić stan zapalny komórki rzęsatych w ślimaku.

Uraz akustyczny i rozległość uszkodzeń zależą od czasu i dowodzenia, na osobę jest karta. Na większe ryzyko narażeni są ludzie pracujący w hałaśliwym otoczeniu oraz ci, którzy słuchają muzyki z głośników przez słuchawki.

Utrata słuchu z powodu perforacji bębenka usznego

Powiedz, czy lubisz powodu urazu lub infekcji ucha.

Đóng Bình Luận