Sức KhỏeKhông có phản hồi

default thumbnail

15 Eyl 2020 Jeremy Willis ESPN.com Bir sanatçı için ilham her yerden gelebilir.

Bu kursta ne kadar rahat olduğundan ziyade tüm çalışmalarını Claude Harmon ve Pete Cowen koçlarına borçludur."Koepka, ilk defa özlediklerimin nerede olduğunu bildiğimi hissediyorum, kulüp doğru yerde olduğunda biliyorum, vuruşun ne zaman güzel olduğunu biliyorum, dedi Koepka. "Son üç hafta boyunca sayısız saatlerce top çaldığımız ve golf sahasına koyduğumuz iş."Editörün PicksDeChambeau karıncaları, resmi Koepka’nın diz ağrısına rağmen ameliyatı durdurma iddiasıyla uçmadığını iddia ediyor1 İlgiliKoepka, önümüzdeki hafta San Francisco’daki TPC Harding Park’ta PGA Şampiyonası unvanını savunacak ve koçları geçen hafta sonu yaralılarını ne kadar desteklediğini anlamasına yardımcı oldu Sol diz. TPC Southwind’de bir şeyler bulduğu kesin, bu kursta yılın en düşük ve yedi yarışta en iyisi oldu. Bu, buradaki son dokuz raundunda eşit altında atış yaptığı sekizinci seferdi. Bu hafta başında antrenör Phil Kenyon ile çalıştıktan sonra 26 vuruşa ihtiyacı vardı."Koepka, bu sonuçların ve yaptığımız tüm değişikliklerin ortaya çıktığını görmek güzel, dedi Koepka, Anıt’taki kesiği en son kaçıran Fowler, Koepka’yı bağlamak için 30 metreden girdi.

Ardından Fowler, 64’te bitirmek için son deliğinde sol sert vuruşunu sol tarafa koyduktan ve Todd ile berabere kaldıktan sonra, PGA Tour’un Haziran ayında oynamaya dönmesinden bu yana Fowler’ın en düşük turu oldu. Sadece poligonda çalışmak yerine golf oynamaya geri döndüğünü söyledi."Fowler, geçen hafta golf sopasıyla çok iyi iş çıkardığımı ve sopayı serbest bırakmak için daha iyi pozisyonlara geri dönebildiğimi söyledi. "Çok fazla vuruş yapıyordum, biraz gergindim, bu yüzden bazı şeylerin işe yaradığını görmek güzel."Sung Kang 65 vurdu. Galibiyetle dünyada 1 numaraya geri dönebilen Justin Thomas, 66’lık atışla Matt Kuchar, Chez Reavie ve Max Homa ile berabere kaldı.Jon Rahm, 1 numara olduktan sonra ilk etkinliğini oynuyor. Memorial’da 1 galibiyetle, 70 atış.

Özellikle oyuncuların kaldırabildiği, temizleyebildiği ve mükemmel yeşil alanlara yerleştirebildiği bir günde 1 numaralı oyuncu gibi oynamadığını söyledi. Rahm, Koepka ve Fowler’ın bunu kolaylaştırdığını söyledi."Rahm, bugün sallanmam olmadığını söyledi. "Kendimi berbat hissettim, topun nereye gideceğini anlayamadım ve sadece hataları en aza indirmeye çalışıyordum."Rory McIlroy da bir galibiyetle 1 numaraya geri dönebilirdi.

Bir 73. Koepka ile başladı, sondan sonraki grupta başlama vuruşuyla, sakatlanmış sol dizinin başlık savunmasını yavaşlatmayacağını açıkça belirtti. Liderlik tablosunda yükselmek için ilk dört deliğini bir araya getirdi ve par-3 No. 4’te kuş için 23 metrelik bir yarışta yuvarlandıktan sonra Bryson DeChambeau ile liderliği paylaşmak için 4’ün altına düştü.

7 metrelik bir topu kaçırdığında. T-şutunu 3 numaralı par-3 No. 8’e 7 fit içinde vurdu ve kuş vuruşu yaptı. Golf sopasını yine ikinci bir düz kuş için kullandı ve 18 metrelik bir sayıya ulaştı.

9’da günün en iyi 9’unu, 5’in altında liderliğe bağlayan 30’la dönüş yaptı. Savunan şampiyon sadece kuş atmaya devam etti. İlk dördünden ikisini arka dokuza ekledi, ikincisi ise 13 numarada bir 7-footer batırdı. Par-5 No. 16’da bir kartalı kaçırdıktan sonra kuş için girdi. Noktalar: Koepka da bir 62. 2017 Shriners Çocuk Hastanelerinde.

O etkinlikte ikinci oldu. … İkinci tur için başlama saatleri, tahmin edilen gök gürültülü fırtınaları önlemek için Cuma sabahına kaydırıldı. … Oyuncular, kadrolar ve personel, 22 aylıkken Pazar günü beynindeki ve omurgasındaki tümörlerden ölen Camilo Villegas’ın kızı Mia’nın anısına gökkuşağı kurdeleleri taktı. … 1970’den beri St. Jude Çocuk Araştırma Hastanesi’ne fayda sağlayan bir etkinliğe hayranların girmesine izin verilmeyen St.gamblingprofessors.com

Jude, hastalarını asla faturalandırmayan bir hastane için hem parayı hem de ilgiyi artırmak için yaratıcı olmak zorundaydı. Taraftarlar ve profesyoneller, bir defaya mahsus bağış yaparak veya bu turnuva sırasında belirli bir oyuncudan her kuş için bir miktar taahhüt ederek St. Jude için Birdies’e katılabilirler.

St. Jude’un hastalarından gelen sanatlar, hem Fowler hem de DeChambeau için hastane için açık artırmaya çıkarılacak olan caddy önlüklerine ve özel ayakkabılara dönüştürüldü. 15 Eyl 2020 Jeremy Willis ESPN.com Bir sanatçı için ilham her yerden gelebilir. Buna Phil Mickelson ve bu haftanın ABD’si dahildir.

İşte burada Sam Harrop devreye giriyor. Duvarda asılı bir şarkının ilhamının resmiyle ev piyanosunda oturuyor, viral hitlerin arkasındaki tek kişilik grup. "Tony Finau Tekrar Ne Zaman Kazanacak?" (REO Speedwagon’a göre "Bu Duygu ile Savaşamazsın"), "Benny An" (Beatles’a söylendi "Penny Lane"), "Dön, Bryson" (dayalı "Dön Et (Parlak Gözler)" Bonnie Tyler) ve yeni çıkan "Phil Out Loud" (söylendi "Sesli düşünmek" Çocukken golf izlemeye başladığımdan beri @PhilMickelson’a takıntılıyım – izlemek için inanılmaz bir oyuncu, gerçek bir şovmen ve oyunun efsanesi. Ed Sheeran’a bir övgü hak etti. & YouTube aboneleri (https://t.co/xdFaxMIROH) takdir mi ?? pic.twitter.com/v5O5QTST63— Sam Harrop (@sam_golf) 14 Eylül 2020 / ** / / ** / İngiltere, Dorset’te yaşayan Harrop bir nota yayıncısı ve muazzam bir golf hayranıdır.Finau Phoenix’i kaybettiğinde Şubat ayı başlarında Webb Simpson’a açıldı, Harrop için kıvılcım buydu: Artık beklemeye devam edemiyorum Tony, bana bir galibiyetin yolda olduğunu söyle"Harrop, ESPN’e, müzik ve golfün ana ilgi alanlarım olduğunu söyledi. "Küçük yaşta piyano çalıp şarkı söyleyerek büyüdüm. Golf de çocukluğumdan beri oynuyorum.

Bir gün bu fikri kafamın içine soktum – Tony Finau şarkısı – ve sadece onu açıklığa kavuşturacağımı düşündüm." Şarkı viral oldu. Finau, şarkıyı Twitter’da yorumladı. O zamandan beri Harrop bir albüm değerinde şarkı üretiyor.

Var "İyiliğe Dönüş (Anthony Kim), "Bu Victor Dubuisson" ve sıralamalarla ilgili bir şarkı ve Ustalara bir övgü. Harrop’a göre bir şarkının oluşturulması 10 gün kadar sürebilir. Şarkı yazımı konusunda bilgisi var. Önce, bir şarkının çıplak kemik yapısını hesaplayacak, ardından şarkı sözlerini şarkının akışına uyduracak ve ardından sözlerini iyileştirecektir. Harrop’un hakkında yazdığı kişiye sadık kalmaları için her parodi şarkısı için doğru referansları, dizeleri ve şakaları bulmak için zamanını harcıyor."Aynı zamanda golf oynayan Harrop, oraya benim gibi golf ineklerinin kıkırdayacağı bazı şeyler getirmeye çalışıyorum, dedi. "Aynı zamanda anlamlı bir şeyler yazmaya çalışıyorum.

Aşk uğruna komik değil ama doğru referansların olduğundan emin olmaya çalışın, bu oyuncularla ilgili gerçekler gerçekten temel olan şeydir." Bir komedyen olarak Harrop, amacının bir oyuncunun talihsiz anıyla dalga geçmek ya da şarkıyı bir çeşit dis track’e dönüştürmek olmadığını söylüyor. Yalnızca gerçekten sevdiği golfçüleri veya ortalama PGA Tour profesyonellerinden biraz farklı olanları seçiyor. Şarkılar, komikliğin ötesinde – Mickelson ve Finau gibi – geçmişlerinde ilginç anlar yaşamış olan oyuncuları öne çıkarma eğilimindedir. Hatta bazı kalp kırıklığı. Harrop için bu sanatın bir parçası."Harrop, bu şarkılarla eşit miktarda iltifat ve rosto istiyorum dedi. "… "Herhangi bir iyi şarkı, orijinal şarkı ile, ışık ve gölge anları yaşayacak ve içindekileri boyayacaksınız.

Sanırım bu işleri kolaylaştırıyor. O kalp kırıklığı anları. Bazı bakımlardan hafif bir ciddiyet."Mickelson şarkısı bazı açılardan Harrop’un şaheseridir. Solcu olarak Mickelson en sevdiği oyuncu, izleyerek büyüdüğü ve onu destekleyerek büyüdüğü oyuncu. Mickelson’ın ana dallardaki ilk mücadeleleri ve başarısızlıkları, çalma tarzıyla birleştiğinde, Harrop’taki yerini daha da sağlamlaştırdı ve bu yeni şarkının bunu iletmesi gerekiyordu."En sevdiğim oyuncum, dedi Harrop. "Mickelson yapmak zorunda kaldım. …

Bunun bir ballad-y şarkısı olması gerektiğini düşünüyordum, samimi bir şey."Bu bize şöyle sözler verdi: So Lefty, 70 yaşına kadar bombaları vuracaksın Ve onlar dümdüz gitmeyecekler Ama sen iyileşmenin kralsın Mickey, tweetlenen videoya, şarkıdan ilham aldığını söyledi ve Harrop’un desteği. Bu ABD Açık, Winged Foot’da oynanacak. The Mamaroneck, New York, Mickelson’ın en destansı çöküşlerinden birinin sahnesidir. 2006 ABD’nin son deliğine giden 1 atışlık bir kurşun tutuyor.

Açıldı, Mickelson galeriye girdi, sonra bir kum tuzağına başka bir atış yaptı. Geoff Ogilvy’ye binbaşı vermek için deliğe iki kez bocalıyordu. 50 yaşındaki Mickelson kariyerinde büyük slamı bu hafta tamamlamaya çalışırken Harrop’un şarkısında bir hatırlatma var: Bu sefer Ogilvy her şeyi mahvetmek için orada değil. Bahis ajansı William Hill’e göre -1 uzun şut kazanmak için, ilk ABD Açık şampiyonluğu için harika bir şey çıkaran Harrop, Mickelson’u onurlandırmaya hazır olmaya çalışacak."Bütün gece ayakta kalırsam, belki yapabilirim, dedi. "Umarım ben o pozisyondayım. O kazanırsa, yapabileceğim en az şey bu." 6 Ekim 2020 Bob Harig ESPN Kıdemli Yazar Close ESPN.com için kıdemli golf yazarı 20 yıldan fazla süredir kapsanan golf sahası Indiana Üniversitesi’ne katılmak için Evans Bursu kazandı Tony Finau, COVID-19 için pozitif çıktı ve bu haftanın Shriners Hospitals for Children Open in’den çekildi Üç hafta önce dünyada 16. sırada yer alan ve ABD Açık’ta sekizinci olarak berabere kalan Las Vegas.Finau, Salı günü PGA Tour’un etkinlikte haftalık protokolleri aracılığıyla pozitif test ettiğini açıkladı.

Olduğunu yazdı "çevremdeki diğerlerini korumak için kendi kendine karantina dönemi başlattı. Kendimi iyi hissediyorum ve başka türlü moralim iyi. Elimden geldiğince kısa sürede harekete geçmeyi dört gözle bekliyorum ve Shriners Çocuk Hastaneleri’ndeki herkese harika bir hafta öncesinden diliyorum! ” Olumlu sonucun Finau’yu önümüzdeki hafta Shadow’da CJ Cup’tan uzak tutması olasıdır. Creek, yine Las Vegas’ta oynanacak, ancak etkinliği oynamayı planlayıp oynamadığı belli değil.Finau, PGA Tour’un Charles Schwab Challenge’da 13 haftalık bir aradan dönmesinden bu yana koronavirüs için pozitif test yapan 14. oyuncu. Mayıs ayında Colonial’da.

ABD Açık’ta iki oyuncu pozitif test yaptı, ancak ondan önce, turda altı haftalık bir pozitif vakanın olmadığı bir turdu.Tur ayrıca, bu süre zarfında pozitif test yapan üç kadronun açıklandığını duyurdu.Bu haftanın Las Vegas etkinliği, 18. COVID-19 salgını nedeniyle kapatıldıktan sonra arka arkaya düz turnuva. Las Vegas’ta iki haftalık bir salınımın ardından tur, Los Angeles dışındaki yeniden konumlandırılan Zozo Şampiyonası’na taşınıyor, ardından Bermuda’da bir etkinlik, Houston Açık ve ardından Masters’da bir PGA Tour galibiyetine sahip olan Finau dokuzuncu olarak berabere kaldı. bir yıl önce Shriners etkinliğinde.

Bu haftanın sahasında yerini Bronson Burgoon aldı. 27 Ağu 2020Mike Wells ESPN Personel Yazarı Kapat Daha önce Indianapolis Star’da dokuz sezon boyunca Indiana Pacers’da çalıştı.Ayrıca St. – Tiger Woods dahil – muhtemelen Perşembe günü BMW Şampiyonası’nın ilk turunu atlamak, bu hafta oyun oynamayan diğerlerine ırksal adaletsizliği protesto etmek için bu hafta oyun oynamayanlara katılmakla ilgili. ancak Cameron Champ nasıl hissettiğini gösterdi. Ülkeyi farklı bir şekilde etkileyen konular hakkında. "eşitlik" sağ tarafına Nike şapkasının üzerine yazılmıştır ve sol ayağına siyah Nike ayakkabısı ve sağında beyaz Nike ayakkabısı "Papa Champ, Black Lives Matter ve Breonna Taylor" Tur sırasında.Papa Champ, Cameron’un büyükbabasıdır ve ona golf oynamayı öğretmekten sorumludur. Editör’den PicksMatsuyama, BMW’nin hızını belirler; Tiger 6 çekim geri döndü Jason Day, arka sorunlar konusunda Tiger’a uzanıyor 26 yaşındaki Siyah bir kadın olan İlgili Taylor, polis memurlarının Mart ayında bir narkotik soruşturması sırasında vurma emri kullanarak Louisville, Kentucky’deki apartman dairesine girmesi üzerine ölümcül bir şekilde vuruldu.

Arama emri, orada yaşamayan bir şüpheli ile ilgiliydi ve uyuşturucu bulunmadı."Büyükbabam için, eğer hikayemi bilen biri varsa, Güney’de, Jim Crow’da, 60’lar, 70’ler ve 80’lerdeki tüm o dönemlerde büyüdü ve belli ki Breonna Taylor, devam eden başka bir konu, dedi Champ. "Benim için yine bu, bununla birlikte olduğum yer. Sadece sevgimi ve desteğimi göstermek istiyorum."Spor dünyası, Wisconsin, Kenosha’da Jacob Blake’in vurulmasının ardından bir araya geldi Siyah bir adam olan Blake, Pazar günü polis tarafından yedi kez vuruldu. Blake, üç çocuğuyla birlikte aracının şoför yan kapısına girmeye çalışırken vuruldu. Çekim videosu sosyal medyada dağıtıldı.O zamandan beri NBA, MLB, NHL, MLS ve WNBA’daki oyunlar, oyuncular ırksal adaletsizliği protesto ettiği için ertelendi."NBA’in ne yaptığını ve ne için boykot ettiklerini anladım ve PGA Tour’un bunu tam olarak desteklediğini biliyorum ve yine bu, ülkemiz için rahatsız edici, hassas bir konuşma, ama değilse Tongan ve Samoa kökenli olan ve geçmişte ten renginden dolayı ayrımcılıkla karşılaşmaktan bahseden Tony Finau, bunlara sahip olmaya istekli, ülke olarak ilerleyebileceğimizi sanmıyorum, dedi. "Konuyla ilgili herhangi biriyle konuşmaya açığım ve yine, NBA’in yaptıklarını tam olarak desteklediğimizi düşünüyorum."Şampiyon, Perşembe günü oynamamayı düşündüğünü kabul etti. İlk turda 77’ye 7’ye şut attı."Kesinlikle düşündüm ama tabii ki çok daha fazlasını oynayabileceğimi hissediyorum ve yine desteğimi göstererek ve kendimi ifade ederek ve bunun NBA için harika olduğunu düşünüyorum, dedi. "Demek istediğim, tüm erkekler birbirine yapışıyor, ki yine NBA – kesin rakamları bilmiyorum, ama muhtemelen yaklaşık yüzde 90’ı Afrikalı Amerikalılar, yani tüm organizasyonları bu.

Yani sadece bir araya geldiklerini ve bunun hakkında konuştuklarını görmek ve belli ki sezona devam edecekler, ama sadece son birkaç maçlarını boykot etmek için, bence bu tüm sporlarda büyük bir adım."PGA Turu Perşembe günü bir açıklama yaptı "ülkemizde hüküm süren adaletsizliğe öfkemizi ifade etmek."3’lü 73’ünü üç düz umacı ile kapatan Woods’a Perşembe gününü atlamayı düşünüp düşünmediği soruldu."Hayır, komiserle konuştum ve onlar gemideydi, dedi. "Açıkçası ifadesini verdi ve tüm adamlar gemideydi. Yani hayır, belli ki olanlardan dolayı bunun hakkında konuşuluyordu, ama hepimiz aynı sayfadayız."Mayıs ayında, Woods’a Black Lives Matter ve Minneapolis’te George Floyd’un öldürülmesine tepkisi soruldu."Woods The Memorial’da oynamadan önce 14 Temmuz’da değişimin harika olduğunu söyledi. "Masumları incitmeden değişiklikler yaptığımız ve ne yazık ki bu olduğu sürece, umarım gelecekte olmaz, ama bir hareket ve değişim harika. Toplum böyle gelişir. Biz böyle büyüyoruz.

Biz böyle ilerliyoruz. İşte böyle adaletli oluruz. Maalesef yol boyunca masum hayatları kaybettik ve umarım sosyal olarak çok daha iyi bir yere taşınırken gelecekte daha fazlasını kaybetmeyiz." 23 Temmuz 2020Myron Medcalf ESPN Personel Yazarı Kapat Kolej basketbolunu kapsıyor 2011 yılında Minnesota Eyalet Üniversitesi’nden ESPN.com’a katıldı, MankatoFollow, BLAINE, Minn. – Tony Finau, üst üste ikinci hafta kendini zirveye yakın buldu. açılış turundan sonra turnuvanın lider tablosu.

Đóng Bình Luận