Sức KhỏeKhông có phản hồi

default thumbnail

İnsanları istediğim zaman alt edebilirim.

Vücudu hemen gevşedi. O atıştan kurtulmasının bir yolu yoktu, Nelson Kongo yerdeyken bir sağ elini daha indirecekti, ancak tam güçle teslim etmedi. Bir yumruk daha atamadan hakem Kevin Mulhall atladı ve maçı 2:03 işaretine doğru salladı."Bunu hayranlar için yaptım, dedi Nelson. "Tek yaptıkları onları tuzağa düşürmek ve ben onları yere sermek. O altını istiyorum.""Benim için sonraki adım buysa, unvan için hazırım.

Cain [Velasquez] nöbetleri verebileceğimi biliyorum ve eğer Antonio ise "Büyük ayaklar" Silva, o zaman ben de buna hazırım."Nelson, Kongo çıktıktan sonra neden yere düştüğü ortaya çıkan yumruğu neden attığını açıklamaya çalıştı."Ona vurduğumda [ilk defa] dışarıda olduğunu biliyordum, ama aynı zamanda Pat Barry dövüşünde gördüğümüz gibi çok hızlı iyileşiyor. İçeri girdim ve ona tekrar vurdum, ardından hakeme baktım ve gerekirse devam etmeye hazır olduğumu bilmesini sağladım.Rakibeti eşitlemeye devam ederse, UFC yetkilileri Nelson’a (20-7) bir unvan vermemekte zorlanacaklar atış. Jeff Mayweather’ın altında boks antrenmanı yapan Nelson, üst üste üç dövüş kazandı – hepsi nakavtla. Kongo 28-8-2’ye düştü. David, Magalhaes’i susturmak için boksa döndü Vinny Magalhaes hafif ağır sıklet yarışmacısı Phil Davis ile dövüşmeyi istedi. Magalhaes’ın gördüğü gibi, Davis ligde değildi ve güreşini abartılmıştı.Phil Davis, Vinny Magalhaes’a karşı mücadelede ellerini ve ayaklarını iyileştirdi. ESPN için Ed Mulholland Magalhaes için adalet içinde, birçok kişi Davis’in ayakları üzerindeki becerileri hakkında sorular sordu.

Ancak Davis, bu soruları etkileyici bir ayak hareketi ve yumruklama becerileriyle cevapladı.Davis, oybirliğiyle bir karar almak için mücadelenin mesafesini ve hızını kontrol etti. İki hakem karşılaşmayı 30-27, üçüncü hakem ise 29-28 kazandı. ESPN.com, Davis için 30-27 puan aldı."Bu dövüş için birçok şey üzerinde çalışıyorum, dedi Davis 11-1’e yükseldikten sonra. "Oyunumu geliştirmeme yardım ettiği için Vinny’ye teşekkür etmek istiyorum.""Benim grevim yaklaşıyor ama henüz tam olarak orada değil. Bana göre bu sporda yeniyim ve hala gencim.

Her gün sıkı çalışmaya devam edeceğim çünkü yapmayı sevdiğim şey bu."Davis, üç rauntluk ilişkisi boyunca Magalhaes’ın çenesine sağ elleriyle vurdu. En heyecan verici dövüş değildi, ama Davis artık stand-up departmanında bir itici olarak kabul edilemeyeceğini kanıtladı. Dövüş ilerledikçe Davis boks becerilerine daha fazla güvenerek Magalhaes’in sırtına her bindiğinde ayakta durmasına izin verdi. Magalhaes, Davis’in bu kadar gelişmiş bir boks yeteneği göstermesini beklemiyordu. Daha hızlı ellere ve daha iyi kardiyoya sahip olan üstün atlet Davis’i yavaşlatamadı ve sonuç olarak Magalhaes 11-6’ya düştü. UFC’de 1-3 yaşında. Healy, Octagon dönüşünde üçüncü turda Miller’ı sunuyor Görünüşe göre Jim Miller bir şampiyonluk vuruşu kazanmak için kamburluğun üstesinden gelemiyor gibi görünüyor. Miller, uzun galibiyet serilerine devam ediyordu, ancak hafif kemerde bir ya da iki dövüş olduğu ortaya çıktığında başarısız oluyordu.Pat Healy, Miller’in sırtını çekmeden ve bir gönderimi kilitlemeden önce Jim Miller’ın en iyi şutlarından kurtuldu.

 ESPN için Ed MulhollandAma Miller, ev sahibi kalabalığın önünde galibiyetle şampiyonluk için bir başka ciddi tur atmaya niyetliydi. Ama olmadı ve üst üste ikinci kez Miller, memleketi New Jersey’de sunuldu.Pat Healy, Miller’ı üçüncü turun 4: 02’sinde boyun eğmeye zorlayan arkada çıplak bir boğma uyguladı. Healy, Ağustos 2006’dan bu yana Octagon’da ilk kez ortaya çıktı. Miller, Healy’nin çenesini bulan birkaç sol elini yere indirdiğinde yerel hayranları erken heyecanlandırdı. Healy, Miller’ı aksiyonu kontrol ettiği yere götürebildiği için ikinci turda ivme değişti. Fiziksel olarak daha güçlü olan Healy, bir kez daha asla bırakmadığı üstünlüğü elde etti."Çok iyi hissediyorum.

Beni orada kıramazsın, dedi Healy. "Biraz hırpalanmış göründüğümü ve gözümün şiştiğini biliyorum ama kendimi inanılmaz hissediyorum. Kilomu ve gücümü nasıl kullanacağımı biliyorum ve bu gece fark buydu. Onu yıpratabildim ve onu yorabildim. Gönderime neden olan buydu."UFC’ye bu dönüş için çok çalışıyorum.

Buraya geleli yedi yıl oldu ve gittiğimden beri çok şey yaşadım. Beni ayakta tutan tek şey kavga sevgimdir."Healy galibiyet serisini yediye çıkardı ve profesyonel rekorunu 32-15’e çıkardı. Miller 22-5’e düştü.

En son üç dövüşünden ikisini kaybetti. Medeiros’un ilk mağlubiyetiyle ağır siklet Yancy Medeiros, profesyonel bir karma dövüş sanatçısı olarak asla yenilgiye uğramadı ve bunu Rüstam Khabilov’a karşı yapmayı planlamadı. öngörülemeyen bir şekilde mesleki kayıp. Aksiyon dolu bir ilk turda, Medeiros sağ elinin başparmağını yaraladı ve savaşmaya devam edemedi. Tuhaf bir iniş, baş parmağının kırılmasına ve Yancy Medeiros için kısa bir geceye neden oldu. ESPN Reeferee’den Ed Mulholland Dan Miragliotta, ilk yarışmanın 2: 32’sinde dövüşü el salladı.Medeiros’un baş parmağı kötü bir şekilde şekil değiştirdi ve arenadaki hayranların büyük ekranlarda gösterildiğinde nefeslerini kesmelerine neden oldu. Medeiros (9-1), yenilmezlik umuduyla savaşmaya devam edemeyeceği için gözle görülür bir şekilde öfkelendi ve Khabilov, durdurulmasından hayal kırıklığına uğradı."Söyleyecek çok şey yok; Söylediğim gibi, benim işim onu ​​devirmek ve nasıl yere inmesi onun işi, dedi Khabilov, Medeiros’un garip inişi hakkında. "Açıkçası, iyi bir gösteri yapmak için Octagon’a gittim. Orada ne olduğunu gördün.

Bittiğinden dolayı üzgünüm."Disiplinli bir Sambo öne çıkan Khabilov, 16-1’e yükseldi. Preux, VillanteFormer Stikeforce hafif ağır sikletleri Ovince St. Preux ve Gian Villante ile ilk kez UFC’ye çıkardı. Ama her ikisi de kalıcı bir ilk izlenim bırakmayı umuyorsa, başarısız oldu.https://gamblingprofessors.com Ovince St.

Preux, karşılaşmak, Gian Villante’ye üçüncü turda meseleleri bitirme şansına mal oldu. Ed Mulholland, ESPN için İkinci turda aktivite eksikliği, kalabalıktan yuhalama getirdi. Preux güçlü başladı ve açılış turuna sert bir sol elini indirdi. Bir sol Villante’yi çenesinden yakaladı ve kısa bir süre onu salladı, ancak St. Preux ikinci turda buharını kaybetmiş gibi görünüyordu.

Ağır nefes alıyordu ve daha az yumruk ve tekme attı, bunların hiçbiri ilk turdakilerle aynı acıya sahip değildi. Villante (10-4) inatla birçok grev atmayı reddetti. Birkaç yere serme girişiminde bulundu, ancak St. Preux her birini doldurdu. Villante, hakem Mulhall’a gözüne dürttüğünü ve göremediğini söyledikten sonra geldi.

Ancak Mulhall, Villante’nin kazara bir göz dürtmesi nedeniyle artık rekabet edemeyeceğinin göstergesi olarak bu talebi kabul etti. Villante, kavgaya devam edebileceğini şiddetle savundu, ancak Mulhall kararını vermişti ve jüri üyelerinin puan kartları okundu. 30-28, 30-29 ve 29-29. Daha sonra St.

Preux, ilk iki turda hakemlerin onayını almak için yeterince şey yaptığından emin olduğunu ve erken duruştan dolayı suçlanmayacağını itiraf etti."St Preux, orada kesinlikle rahat hissettim ve kazandığımı biliyordum, dedi. "Onu dürttüğümü düşünmedim. Ben de dürttü. Bazı şeyler oluyor ama kavgayı durdurmaları gerektiğini düşünmüyorum.

Üçüncü turu kazanacaktım çünkü kendimi harika hissediyordum ve daha güçlü oluyordum, ama yine de böyle bitmesi talihsiz bir durum."Villante, kesinti nedeniyle kafa karışıklığını ve hayal kırıklığını dile getirdi."Göremedim … [Mulhall] kavganın bittiğini söyledi ve bunu beklemiyordum çünkü Villante, dedi. "Dürttü ve gözüm kapalıydı, bu yüzden durduracağını düşündüm ama bana bir şekilde bakmadı. Bir raundun 30 saniyesini nasıl attığını anlamıyorum ve ben böyle mi kaybettim? Daha yeni gidiyorduk ve gözümün içine battım. Ne diyeceğimi bilmiyorum"St. için bir galibiyet olarak düşüyor.

Preux, 13-5’e yükseldi, ancak yakın zamanda hatırlamak istemeyebileceği bir kavga.McMann, Octagon’a ilk kez TKO ile ilk kez Gaff’ı kazandı.Artan kadınların bantamweight Sara McMann için beklentiler çok yüksek ve bir bakış attı. Sara McMann, UFC Octagon’da ilk turda Sheila Gaff’ı durdurarak zafer kazanan üçüncü kadın oldu. ESPNMcGann için Ed Mulholland, maça başlamak için korna çaldıktan saniyeler sonra Sheila Gaff’ı yere indirerek gelişmiş güreş becerilerini sergiledi. Ancak Graf sağlam bir savunma sergiledi ve McMann herhangi bir grev yapamadı, ancak hakem Gasper Oliver’ın dövüşçüleri ayağa kaldırmasının ardından olay hızlı bir şekilde hızlandı ve her iki dövüşçü de yumruk atmaya başladı. Sonunda kafese karşı bir perçinlemeye girdiler ve işte o zaman McMann görevi devraldı, Gaff’ı yere götürdü, yan kontrolü ele aldı ve tekrar tekrar Gaff’ın yüzüne sert sağ ellerini indirmeye başladı. Gaff kendini savunamadı ve Oliver saldırıyı 4:06 işaretinde durdurdu."7-0’a yükselen McMann, kendime bunun dünya şampiyonalarım gibi olacağını söyleyip durdum dedi. "Yedi dünya şampiyonasında yarıştım.

Dirsek almaya çalışıyordum ama mesafeyi bulamadım."McMann oyun planını açıkladı – "meseleleri yerle bir etmek için.""McMann, en güçlü tehdidi ayaklardaydı, ben de onu aşağı indirdim, dedi. "Ben güreşçiyim İnsanları istediğim zaman alt edebilirim. Kendimi en fazla hasarı verebileceğim kaptan koltuğuna oturttum ve bunu yapmaya devam etmeyi planlıyorum."Gaff 10-5-1’e düşer. McMann, Octagon’da zafer kazanan üçüncü kadın oldu.Caraway, eski TUF takım arkadaşı Bedford’u üçüncü olarak sunuyor Kalabalığa tanıtılmadan önce kısa bir teşekkür dışında Bryan Caraway ve Johnny Bedford’un TUF 14 takım arkadaşı olduklarına dair hiçbir işaret yoktu. Bryan Caraway’in daha zarif vuruşunun Johnny Bedford’a karşı farkı olduğunu kanıtladı. ESPNFriendship için Ed Mulholland, her iki dövüşçünün de aklındaki son şeydi, özellikle de üçüncü turda Caraway, Bedford’u 4:44 işaretine vurmaya zorlayan bir giyotin tıkacı uyguladığında. İlk iki turda hiçbir dövüşçü eyleme hakim olamadı.

Bedford, açılış turunun başlarında sahada savaşı kazanmayı başardı, ancak Caraway sırtından sağlam bir savunma sergiledi. Bedford birkaç döngü yumruk attı, birkaçı da hedefi vurdu. Ancak Caraway, teknik olarak daha sağlam bir forvet gibi göründü ve Bedford’un çenesini ikinci ve üçüncü rauntlarda bulan düz sağ ellere imza attı. UFC kafesinin içinde ilk iki maçını kazanmıştı, ancak Caraway sayesinde profesyonel rekorunu 19-11-1’e düşürdü.Caraway, Mart ayında kıdemli Takeya Mizugaki’ye bir bölünmüş karar kaybından geri döndü.

Bu galibiyet onu karma bir dövüş sanatçısı olarak 18-7’ye getirdi.McKenzie, hem Leonard Garcia hem de Cody McKenzie için kazanması gereken maçta Garcia’yı yener, bu tüy siklet kavgasına tam olarak neyin tehlikede olduğunu bilerek katıldı – UFC kariyerleri. Leonard Garcia üzerindeki baskıyı üç tam raunt boyunca koruyarak Octagon içinde galibiyete ihtiyacı vardı. ESPNGarcia adına Ed Mulholland arka arkaya dört maç düşürdü; McKenzie, son dördünün üçünde geride kaldı. McKenzie, ilk iki turda arkadan çıplak boğulma girişiminde bulunurken, zeminde Garcia’yı kontrol ederek 29-28, 30-27 ve 30-27 kazandı."McKenzie, Leonard gerçekten sert, kavgacı bir adam ve boğulmasının çok zor olduğunu söyledi. "Bu, kariyerimin 30’luk dövüşlerden ikinci kararı, bu yüzden dayanıklılığının bir kanıtı. Uzun süredir buralarda ve ona çok saygı duyuyorum. Kazandığım için mutluyum."Skor kartlarının ardından, Garcia üçüncü sırada agresif bir şekilde çıktı ve nakavt aradı.

McKenzie’yi vahşi yumruklar ve tekmeler fırlatırken suçladı, çoğu işaretlerini kaçırdı.Garcia (19-11-1), neredeyse her zaman heyecan verici dövüşler sergileyen çok popüler bir dövüşçüydü, ancak beş maçlık bir yenilgi serisi onu zorlaştıracak. promosyonun kadrosunda kalmak."Açıkçası, çok hayal kırıklığına uğradım, dedi Garcia. "Dövüş planladığım gibi olmadı. Başka ne söyleyeceğimi bilmiyorum."McKenzie (14-3), UFC katında en az bir kez daha kavga etmesi için kendine bir dava açtı. Ancak Garcia’ya karşı performansı heyecan açısından pek bir şey getirmedi.

UFC yetkililerinin her iki adamla ne yapmaya karar verdiklerini görmek ilginç olacak." 19 Şubat 2019 Phil Murphy ESPN Video Karışık dövüş sanatları gerginliği nadiren yavaş bir yapıdır. Çoğu zaman, bir grev bağlanır veya bir teslimiyet batar ve bu hızlı bir sonuç sağlar. İstisna: jüriye ihtiyaç duyulduğunda ve görüşleri oybirliğiyle olmadığında Bir spiker, puanlardan birini ve seçilen kazananı okur. Bunu diğer dövüşçünün galibiyet çetelesi izler.

Sonra hepimiz sonunda skoru ve – işkence edici bir duraklamadan sonra – galibin adını duyarız. UFC artık ESPN ve ESPN + ‘da. ESPN + ‘a abone olun: özel canlı UFC etkinlikleri, tartılar ve daha fazlası; Ariel ve Kötü Adam; Dana White’ın Contender Serisi; ve daha özel MMA içeriği. Bu hafta sonu Prag’da ESPN + üzerinden Michal Oleksiejczuk ile karşılaşan Gian Villante için bu çok tanıdık bir duygu."Brüt. Villante, kesinlikle mide bulandırıcı, dedi. "Bir keresinde bu adamla, Sean O’Connell ile kavga ettiğimi hatırlıyorum ve bölünmüş bir karara varmıştı.

Ve [spiker Joe Martinez] ‘Gian’ dedi ve ‘Sean’ mu yoksa ‘Gian’ mı dediğinden emin değildik. Ama Tanrıya şükür ‘Gian’ dedi."Bu benim ilk bölünmüş kararımdı. Şimdi arka arkaya dört tane yaptım, bu oldukça korkunç."Aynı zamanda korkunç derecede etkileyici.Villante’nin arka arkaya dört bölünmüş karar çalışması bir UFC rekoru – uygun şekilde, bu dört kararı paylaştı: iki galibiyet, iki kayıp. Octagon’daki beş genel ayrılık kararı, Alex Caceres tarafından düzenlenen tanıtım işaretinin utangaçlarından biri. Aylar süren hazırlıktan, haftalarca kilo verdikten ve dakikalar süren zorlu göğüs göğüse dövüşten sonra, TV için yapılmış drama saniyeleri Görünüşe göre, tekrarlarla daha fazla tolere edilemezler."Bu şimdiye kadarki en kötü şey. Villante, bunun kolay bir tarafı yok, dedi. "Arka arkaya dört galibiyet olabilir; arka arkaya dört kayıp olabilir, bu da kötüdür."Bu noktada, ben sadece aştım.

Karar vermekten bile bıktım, o zaman bölünmüş bir karar. Tüm bu duygudan nefret ediyorum."Gian Villante, UFC 220 sırasındaki hafif ağır sıklet maçında Francimar Barroso’ya karşı kazandığı zaferin ardından kutladı. Jeff Bottari / Zuffa LLC / Getty ImagesVillante, kıskanılamaz, benzeri görülmemiş galibiyet serisinin sorumluluğunu üstleniyor. Yutması zor puanlama için kaymayı suçlamak yerine, 33 yaşındaki, mantığı anlamaya ve sonuçları daha kesin hale getirmek için bunu kullanmaya bakıyor."Villante, kendimi biraz daha yayından kaldırırken görebiliyordum, dedi. "Ben yargıç olmak istemem.

Bunları yargılamak zor. Yaptığım bazı şeylerle daha fazla puan almam gerekiyor. Ben daha çok erkeğim, o atışları yaptığımda canını yakıyorlar.

Ve bunu puanladıklarını sanmıyorum."[Yargıçlar] çok şey belirler. Farkında değiller, maaşımızın yarısını da onlar belirliyor.

Đóng Bình Luận