Sức KhỏeKhông có phản hồi

default thumbnail

Oddziałujący wodniak może się powiększać w ciągu dnia, a jeśli dokładnie go dopasujesz, płyn przedostanie się do moszny i do żołądka

Korzystając z odpowiedniego wsparcia, wielu powinno być w stanie żyć osobno jako dorośli.

Istnieje wiele oznak niepełnosprawności intelektualnej u dzieci. Wskazania mogą mieć miejsce w okresie niemowlęcym lub nigdy nie były zauważalne, dopóki młody syn lub córka nie osiągną wieku studenckiego. Zwykle zmienia się w zależności od upośledzenia. Kilka z najbardziej typowych objawów upośledzenia umysłowego to:

 • Przewracanie się, siadanie, czołganie się lub chodzenie, spóźniona rozmowa lub trudności z rozmową
 • powolny do doskonałych rzeczy, takich jak ubieranie się i karmienie samodzielnie lub samodzielnie
 • Trudność w zapamiętywaniu rzeczy
 • Niezdolność do połączenia działań z efektami
 • Dylematy behawioralne, takie jak na przykład wybuchowe napady złości
 • kłopoty z rozwiązywaniem problemów lub racjonalnym rozumowaniem

U dzieci z poważnym lub głębokim upośledzeniem umysłowym mogą występować również inne problemy zdrowotne. Problemy te mogą czasami obejmować, (itp.), Niepełnosprawność silnika, dylematy lub problemy ze słuchem.

Uzyskaj odpowiedzi na wiele pytań rodziców, które są typowe dla ich dziecka.

kiedy moje niemowlę powinno zacząć odpoczywać wieczorem?

Wiele noworodków potrzebuje około 16 godzin, ale kiedy się urodzą, różni się to w przypadku niemowlęcia w inne miejsce. Niektórzy tak naprawdę mają na początku swoje czasy i wieczory wstecz, odpoczywając bardziej w nocy, a mniej w nocy.

Od 3 do kilku miesięcy wiele dzieci zaczyna odpoczywać w nocy. Twoje dziecko z pewnością nie będzie odpoczywać od 10 do 12 godzin w tym samym czasie, jednak uzyskasz dłuższy odcinek, który nie będzie przerywał wieczornego jedzenia.

Nie stresuj się, gdy Twoje dziecko ma 4 miesiące, podczas gdy jeszcze nie odpoczywa tak długo. Będziesz jej pomagać, pozwalając jej spać, nie budząc jej do jedzenia i utrzymując ciemność i spokój w nocy. Zachowaj ekscytujące, zabawne rzeczy do dnia.

Jak sprawić, by moje dziecko zaczęło odpoczywać wieczorem?

Utrzymuj ciemność i spokój, a także rutynę każdej nocy, która składa się z ciszy i spokoju – dlaczego nie wziąć prysznica, przeczytać przewodnika lub czyścić dziąsła. Uspokój ją i uspokój, zanim umieścisz ją w łóżeczku. Bądź niezmienny: umieść ją w tym samym czasie. Dla bezpieczeństwa pamiętaj, aby położyć ją na plecach.

Celem jest umieszczenie dziecka w sennym śnie. Jeśli zbyt szybko zasypia, zacznij uspokajać i wyciszać wcześniej, to jest rutyna. Weź do ręki smoczek. Udowodniono, że pomagają złagodzić problemy związane z SIDS, chociaż nie jest jasne, dlaczego

Jeśli Twoje niemowlę budzi się wieczorem, odczekaj kilka minut, sprawdzając bezpośrednio, czy może znowu się wycofać i odpocząć we własnym imieniu. Na nią, ale nie podnoś jej ani nie włączaj światła od razu, jeśli nadal płacze, spójrz do środka.reprostal sfd Kiedy Twoje dziecko nadal się denerwuje i płacze, może chcieć zmienić pieluchę.

Kiedy Twoje dziecko nadal nie odpoczywa po 6 miesiącach, możesz również poćwiczyć metodę treningu snu, taką jak metoda Ferber Sleep Method.

Po wielu dniach oglądania ślinienia się i kłopotów niemowlęcia, w końcu dostrzegasz pierwszy pączek, który znajduje się niewiele ponad tkanką dziąsła. W całej następnej parze gumowaty wygląd Twojego niemowlęcia będzie powoli zmieniał się przez dwa rzędy niemowląt.

Zęby dziecka mogą być małe, ale są niezbędne. Zachowują się jak symbole zastępcze zębów dorosłych. Bez zestawu zdrowego co do zębów, Twoje dziecko może mieć trudności z żuciem i mówieniem w widoczny sposób. Dlatego tak istotne może być zęby i utrzymanie ich w stanie wolnym od próchnicy.

Możesz od razu zacząć pielęgnować tkankę dziąseł dziecka. Ale na początku opieka nie będzie zawierała plusa. Zamiast tego po prostu wykonaj następujące kroki:

 • uzyskać miękką, nawilżoną myjkę lub odrobinę gazy.
 • Ostrożnie wycieraj tkankę dziąseł niemowlęcia co najmniej dwa razy dziennie.
 • Specjalnie wycieraj tkankę dziąseł niemowlęcia po karmieniu i przed nim.

Może to zmyć bakterie i zapobiec przywieraniu ich do tkanki dziąseł. Bakterie mogą pozostawać za płytką, która jest lepka, uszkadzając zęby, gdy również wchodzą.

Zawsze, gdy dziecko, które pojawi się po raz pierwszy, przejdzie do pędzla. Wybierz jeden, mając:

 • miękka główka szczoteczki, czyli mała rączka

na początku wystarczy zwilżyć szczoteczkę. Zaraz po wyrzynaniu się zębów możesz zacząć stosować pastę do zębów, która wykorzystuje całkowitą ilość ziarenka ryżu. Jeśli Twój syn lub córka ma 3 lata, zwiększysz tę ilość pasty do zębów wielkości ziarnka grochu. Wyczyść dokładnie wszystkie zęby dziecka – przednie i proste tylne.

Powinieneś myć zęby niemowlęcia, które jest na tyle dorosłe, że może trzymać szczoteczkę do czasu. Kontynuuj konsekwentnie nadzorowanie metody, dopóki dziecko nie będzie mogło bez pomocy myć i pluć. Dzieje się tak zawsze w wieku około 6 lat.

Kontynuuj poszukiwanie prawie wszystkich oznak kawatii niemowlęcej – brązowych lub białych plam na zębach. Jakiekolwiek problemy, zabierz swoje dziecko do dentysty dziecięcego na badanie, jeśli ty lub twój pediatra zauważysz.

Bez względu na to, czy nie ma żadnego problemu, Twoje dziecko wybiera się do dentysty, który jest pierwszym w wieku 1 lat. Lekarz dentysta może udzielić Ci porady:

 • Fluorek do pielęgnacji szkliwa niemowląt, czyli ząbkowanie

 

Zwężenie odźwiernika to tylko rzadki stan, który powoduje, że zastawka noworodka i jelita cienkiego są gęste i smukłe. To sprawia, że ​​pokarmy trudniej przedostają się przez brzuch dziecka do jelita.

Wpływa na około trzech na każde 1000 dzieci stworzonych w USA.

Oznaki zwężenia odźwiernika często pojawiają się za każdym razem, gdy dziecko ma mniej niż sześć miesięcy. Dzieci, które go posiadają, nigdy nie wyglądają źle, niemniej jednak bardzo dużo oczyszczają. Często wymiotują pociskami – oznacza to, że mogą dostać stopy, które są w atmosferze. Może mieć kwaśny zapach, zmieszano go z kwasem, ponieważ pochodzi z żołądka.

Z czasem możesz częściej wymiotować. Niektóre dzieci z tym schorzeniem nie mogą zatrzymać żadnego pożywienia.

Generalnie nie wpływa to jednak na apetyt dzieci – często są one głodne ponownie natychmiast po przeczyszczeniu.

Inne obserwowalne objawy to:

 • (anatomia twojego człowieka nie jest wystarczająca): mniej wilgotna niż typowa, kilka lub brak rozdarć, zapadnięte miejsce, które jest miękkie na twojej głowie i zapadnięte
 • Mniej zabrudzonych pieluch niż typowe
 • utrata masy ciała lub brak przyrostu tłuszczu
 • Fale na brzuchu dziecka – wskaźnik, że mięśnie brzucha spędzają tak dużo czasu na manewrowaniu posiłkami w
 • Wrzuć do
 • Więcej zamieszania

Zadzwoń do swojego pediatry, jeśli Twoje dziecko ma takie objawy – zwężenie odźwiernika należy natychmiast zająć.

Odźwiernik to tylko zastawka, która znajduje się w brzuchu i małym jelicie.yourpillstore.com Pozostaje zamknięty, aby wkładać posiłki do brzucha, następnie zaczyna umożliwiać transfer pokarmu do jelita, gdzie jest trawiony.

Odźwiernik staje się grubszy, a pokarm przedostaje się do jelita cienkiego wolniej u niemowląt ze zwężeniem odźwiernika. Zawsze, gdy posiłki nie mogą przedostać się przez brzuch do jelita, dziecko je wyrzuca z powrotem.

Lekarze nie wiedzą dokładnie, dlaczego odźwiernik się powiększa, niemniej jednak może to być częściowo spowodowane zmianami w genie. Został przekazany przez rodziny. Jeśli jedna lub oboje mamy i tatusiowie mają faktycznie zwężenie odźwiernika, ich niemowlę ma nawet o 20% większy potencjał na zatrudnienie.

Twój wydaje się doskonały. Mają 10 rąk i nóg i obecnie mają silny apetyt. Ale dzieci, które wyglądają nawet zdrowo, mają dylematy, których nie widać. test, który jest prosty w nietypowych stanach, w tym fenyloketonurii (PKU), które mogą uszkodzić rozwój dziecka.

PKU to po prostu niezwykła choroba, która ma wpływ genetyczny – po prostu to, jak organizm ludzki zamienia posiłki w energię. Niemowlęta z PKU nie mogą wytworzyć enzymu, musiały rozpadać się (Phe) – znajdujący się w białku. Białka kontrolują prawie wszystkie procesy metaboliczne w organizmie człowieka. Jeśli Phe narasta w obrębie, powoduje szkody.

Każde niemowlę w USA jest badane na PKU jako element testów, które szukają również wielu innych schorzeń.

Nie ma lekarstwa. Jednak dzięki terapii Twoje dziecko może rozwinąć się jako dorosły, który jest zdrowy.

Pracownik opieki medycznej w centrum medycznym powinien pobrać próbkę krwi nie wcześniej niż 24 godziny po narodzinach dziecka. W przypadku, gdy poród odbywał się poza szpitalem, w ciągu jednego lub dwóch dni zabierz się do lekarza, aby otrzymać cały dzień badań przesiewowych.

Często krwiobieg pobierany jest przez ukłucie w pięcie noworodka. Jest umieszczony na papierze przeznaczonym specjalnie do laboratorium. Lekarz Twojego dziecka podzieli się z Tobą wszystkimi wynikami.

Ilość jest mierzona testem Phe w krwiobiegu Twojego dziecka.

Normalny poziom znacznie mniejszy niż 2 miligramy na decylitr (mg / dl). Znacznie więcej niż 4 mg / dl jest znane jako wysokie. Niezależnie od tego, czy wyniki Twojego dziecka nie są z tego powodu, nie oznacza to, że ma ono PKU. Wskazuje, że potrzebują więcej testów, aby się czegoś nauczyć.

Kiedy Twoje dziecko jest wcześnie, może otrzymać coś, co nazywa się „fałszywym dobrem”, ponieważ enzym rozszczepiający Phe nie jest jeszcze w pełni rozwinięty.

Są w stanie uzyskać wynik „fałszywie ujemny”, jeśli się urodzili, jeśli nie jedzą (karmione piersią lub butelką), wymiotują lub jeśli test został wykonany zbyt wcześnie.

Utrata tych kilogramów może nastąpić na przednim końcu mózgu. Ale jest coś, co jest o wiele ważniejsze dla ludzkiego ciała po narodzinach dziecka: spożywanie pokarmów, które dają witalność, dzięki czemu możesz być najlepszą mamą.

Regularne spożywanie zdrowej żywności w ciągu dnia zoptymalizuje niewielką moc, którą prawie na pewno posiadasz jako nowa mama. Jakość mleka pozostaje prawie taka sama, niezależnie od tego, co zdecydujesz się jeść, jeśli karmisz piersią. Jest jednak pewien haczyk: zawsze, gdy nie masz wymaganych składników odżywczych z własnej diety, organizm ludzki dostarcza je z własnych sklepów. Dlatego upewnij się, że w pełni zaspokajasz potrzeby zarówno siebie, jak i niemowlęcia. Zyskacie oboje.

Będziesz musiał uczynić tę zdrową żywność częścią regularnej diety.

Nie ma czegoś takiego jak bycie doskonałym jedzeniem. Ale łosoś jest dość blisko tego, jeśli chodzi o potęgę, jaką są odżywcze zupełnie nowe matki. Łosoś, podobnie jak inne tłuste owoce morza, jest obciążony formą tłuszczu zwaną DHA. DHA jest niezbędny dla wzrostu Twojego niemowlęcia. Każde mleko zawiera DHA, ale jego ilość jest większa w mleku kobiet, które mają więcej DHA w diecie.

DHA zawarty w łososiu może również poprawić nastrój. Badania sugerują, że może to być zaangażowane w zapobieganie.

Jedna uwaga: Food And Drug Administration radzi kobietom, kobietom, które się spodziewają, i kobietom, które mogą dokładnie ograniczać ilość spożywanego łososia. Zasady sugerują średnio 12 uncji, czyli mniej więcej tyle samo, co dwie główne porcje każdego tygodnia. Skojarzone z ograniczeniem ilości rtęci, jaką Twoje dziecko jest nowe.

Poziom rtęci w łososiu jest znany jako niski. W przypadku kilku innych owoców morza, takich jak na przykład miecznik lub makrela, ich ilość jest wysoka i można im całkowicie zapobiec. 12 uncji może być średnią. Zjedzenie większej ilości w ciągu tygodnia – na przykład trzech porcji zamiast dwóch – nie zaszkodzi, o ile będziesz jadł znacznie mniej w następnym tygodniu.

Rok twój będzie rósł i szybko się zmieniał podczas jej pierwszego. Każdy syn lub córka są bardzo różni, podobnie jak twój, który ma małe kamienie milowe rozwoju w jej własnym tempie. Istnieje jednak wiele typowych epok, ilekroć ma miejsce kilka najbardziej ekscytujących ulepszeń. Obserwuj – i ciesz się – jak swoje techniki wkraczają w każdą nową fazę.

Około cztery tygodnie po twoim przyjściu na świat będzie ona jednak miała raczej gwałtowny podaż i ruchy nóg, a nie kontrolę szyi, to dużo. Najprawdopodobniej będzie trzymała ręce w pięści, a jej lot co jakiś czas otrzyma krzyż.

Ale jest kilka zupełnie nowych umiejętności, które dopiero zaczynają się pojawiać. Często:

 • Zbliż jej ręce do twarzy
 • skoncentruj się na indywidualnych twarzach, a nie na innych rzeczach
 • ona rozpoznaje

Zanim skończysz 3 miesiące, zauważysz inne rzeczy, na których skupia się na rzeczach oddalonych o 8-12 cali

 • Odwróć głowę na boki, leżąc na plecach
 • Zwróć się w stronę dźwięków i głosów. Ona może:

  • Będziesz musiał chwycić i zatrzymać rzeczy
  • umieść ją w niej
  • Podnieś jej umysł z podłogi lub podnieś jej tułów, leżąc w jej imieniu
  • Rozciągnij się i kopnij, leżąc na jej prostych plecach
  • Dociśnij do miejsca, w którym się na nim znajduje
  • Uspokajaj się sporadycznie, lokalizując dłoń lub mały palec do rysowania
  • Pojawia się gruchanie lub bulgot z wykorzystaniem głównie samogłoski
  • Skoncentruj się na sprawach dalej niż 12 cali

  To proste: powinieneś karmić piersią lub podawać ci pojemnik, gdy twoje dziecko jest głodne w pierwszym lub drugim miesiącu, jako dziecko. Razem z dzieckiem zapewne Ci powie, wyraźnie i głośno! Ale płacz nie jest jedyną wskazówką.

  Naśladowanie twojego dziecka, zamiast chęci trzymania się ściśle określonej rutyny czasowej, jest często nazywane „karmieniem na żądanie” lub „karmieniem na żądanie”. Ponieważ Twoje dziecko nie może powiedzieć „Właściwie jestem głodny”, zechcesz nauczyć się, jak znaleźć wskazówki, które należy skonsumować z czasem i energią. Mogą one czasami obejmować:

  • przechylając się w kierunku piersi lub nawet pojemnika
  • rysowanie na ramionach lub dłoniach
  • zaczynając usta, wystawiając język lub marszcząc usta
  • Grymaszenie

  Płacz jest dodatkowo oznaką głodu. Ale dla nich może być trudno je uspokoić, jeśli zaczekasz, aż dziecko będzie bardzo zdenerwowane, aby je karmić.

  Każdy syn czy córka są bardzo różni. Opiera się na tym, czy pijesz mleko matki, czy mleko modyfikowane, po prostu dlatego, że szybciej spożywają mleko matki.

  Jeśli tak, noworodek prawdopodobnie będzie chciał karmić piersią co 1,5 do 3 godzin. Kiedy dorastają, powoli zaczną rzadziej karmić piersią i należą do jeszcze bardziej przewidywalnego wzorca.

  Noworodki powinny karmić piersią od 8 do 12 razy dziennie przez miesiąc, który jest pierwszy, jeśli Twój syn lub córka osiągnie wiek od 4 do 2 miesięcy, prawdopodobnie zaczną karmić piersią siedem do dziewięciu razy dziennie.

  Jeśli je połyka, na początku niemowlę prawdopodobnie będzie potrzebowało butelki od 2 do 3 godzin. Gdy Twoje dziecko rośnie, musi być w stanie wytrzymać od trzech do czterech godzin bez jedzenia.

  Zryw noworodka i głód

  Możesz zdawać sobie sprawę, że Twoje dziecko często chciałoby zjeść znacznie częściej lub nawet większą ilość niż zwykle. Dzieje się tak często za każdym razem, gdy młody syn lub córka szybko rośnie. Twoje dziecko może przejść przez tryby rozwoju przez te wiele lat:

  • 7-14 razy
  • 3-6 dni
  • 4 miesiące
  • pół roku

  możesz znaleźć ogólne wskazówki, ale nie wytyczone w kamieniu, po prostu określające, ile Twoje dziecko potrzebuje przy każdym jedzeniu. Będzie to zależało od przyzwyczajeń, które są własną ceną rozwoju, a także kilku innych elementów, jak np. Jaki jest ich wiek i dokładnie jak zwykle się żywią.

  Pojawiają się również na świecie, chociaż dostarczają dzieciom w łonie, pępowinę i łożysko raz poświęcają niewiele uwagi. Ale ulepszenia medyczne w rzeczywistości dały wielu partnerom powody, aby nadać tym zwykle zacienionym tkankom drugi wygląd.

  Bankowość pępowinowa to tylko procedura gromadzenia potencjalnie ratujących życie przez pępowinę łożyska i zapisywania ich do przyszłego użytku. to niedojrzałe komórki, które przyjmą typ innych komórek. Można je wykorzystać do zadbania o kilka warunków, w tym,, plus niektóre.

  Jeśli zdecydujesz się na sznur bankowy, będziesz musiał go sfinansować z wyprzedzeniem, często około 8 tygodni przed dystrybucją. Natychmiast po porodzie, lekarz lub pielęgniarka pobiorą krwiobieg z kabla i część dotyczącą kabla i stwierdzą, że tak, odwiedza ośrodek, gdzie prawdopodobnie zostanie przygotowany, zamrożony i uratowany.

  Weź pod uwagę krew, która jest pępowiną, z niemal każdego szerokiego zakresu powodów. Kiedy członkowie Twojej rodziny mają reputację zakażenia, które można leczyć za pomocą krwiobiegu kablowego, przyjrzyj się temu wyborowi, jeśli sytuacja u Twojego syna, córki lub innego członka rodziny pojawi się. A może chcesz zbankrutować krwiobieg kablowy na wypadek, gdyby twoje dziecko zachorowało, nawet jeśli nie masz żadnej pogrupowanej genealogii i historii rodziny. Można również zdecydować się na przekazanie krwiobiegu kablowego do banku, który udziela pomocy publicznej innym rodzinom.

  Główną wadą bankowości jest to, że naprawdę jest przydatna w wyjątkowo nietypowych okolicznościach. Szanse na to, że dziecko zachoruje na chorobę, która będzie czerpać korzyści z precyzyjnie dopasowanego krwiobiegu kablowego, wynoszą 1 na 2500, chociaż niektórzy specjaliści uważają, że jest to również mniej pomocne.

  W leczeniu niektórych chorób można zastosować komórki macierzyste z krwi pępowinowej. Krew pępowinowa prawdopodobnie zawiera ten sam kod, który spowodował problem w pierwszej kolejności, jeśli Twoje dziecko urodziło się z chorobą genetyczną. Nie można go wykorzystać do opieki nad dzieckiem lub po prostu o jakąkolwiek osobę. Krwinki krwi pępowinowej z a mogą być użyte do leczenia chorego syna lub córki, pod warunkiem, że te 2 są naprawdę dobre.

  Całkowita ilość komórek macierzystych z samotnego porodu jest wystarczająca do leczenia młodego dziecka lub osoby dorosłej. Dorosłe osobniki zazwyczaj potrzebują więcej komórek macierzystych niż te, które są sprzedawane w krwiobiegu kabla, chociaż można łączyć komórki macierzyste z jednej lub więcej porcji. Co więcej, nie zostanie udowodniona skuteczność i bezpieczeństwo oszczędzania krwi pępowinowej przez bardzo długi czas wystarczający, aby młody syn lub córka byli dorosli.

  „Wieczorny sen” to po prostu mylące zdanie. Twoje trzymiesięczne dziecko może teraz odpoczywać, ale może to oznaczać sześciogodzinne odcinki nocy. Dlatego może budzić cię o drugiej lub trzeciej nad ranem, jeśli pójdzie spać o ósmej!

  Bez względu na to, czy noc trwa całe dni czy miesiące, nigdy nie jest zbyt szybko nauczenie się dobrych praktyk.

  • ustal rutynę. Każdej nocy odpocznij przy tych samych rytuałach, takich jak kąpiel, dżemy, balsam, opowieść i kojąca piosenka w tym samym czasie.
  • Ułóż dziecko senne, ale wciąż przytomne, aby upewnić się, że może zasnąć i nauczyć się samodzielnie padać.
  • Jeśli chcesz karmić lub zmieniać niemowlę przez ciemne światło i rozmawiać przez minimalną noc. Zbyt duża stymulacja utrudnia mu ponowne wejście.
  • Wydłuż czas dziecka, które budzi się po południu, mówiąc i grając. W tym tygodniu, po upływie trzech miesięcy, dziecko powinno spać około dwóch trzecich snu w nocy.

  Rozwój Twojego dziecka

  Twoje niemowlę ma bardzo dużo do powiedzenia! Może nigdy nie byłby w stanie formułować terminów, ale wydaje więcej dźwięków i wykorzystuje ich modulację głosu, aby podzielić się z wami dokładnie tym, jakie to uczucie.

  Zauważysz te rosnące oznaki języka i rozwoju społecznego

  • Twoje dziecko lubi się z tobą bawić, jest szalony, płacząc, kiedy gra się z tobą kończy i może powiedzieć.
  • Zaczął wokalizować! Te łatwe dźwięki będą pierwszymi blokami ich słów.
  • Uczy się tego, że uśmiechasz się, że się uśmiechasz, i będzie się uśmiechał, słysząc twój głos, który wydaje ci.

  Możesz się zastanawiać nad:

  • . Kiedy twoje dziecko ma – regularne okresy niekontrolowanego płaczu – który powinien zbliżać się do ostatecznego końca.
  • Temperament Twojego dziecka. Uczysz się, że ma określoną osobowość, gdy rośnie. Może się też różnić od twojego! Pamiętaj, że nawet gdy jesteś dzieckiem, Twoje dziecko jest tylko indywidualną osobą.
  • z opiekunami. Twoje dziecko musi dowiedzieć się, jak rozwinąć bliskość i zaufanie do innych ludzi. Pozwól mu poczuć się komfortowo, gdy ktoś inny Cię rozmawia i trzyma.
  • Pamiętaj: wracaj do odpoczynku, brzuszek do relaksu i zabawy. Spoczywanie na prostych plecach może być pozycją najbezpieczniejszą dla niemowlęcia.
  • Aby uniknąć miejsca, które leży płasko na głowie niemowlęcia, zmieniaj jego pozycję, gdy nie śpi, i zmieniaj sposób umieszczania stopy dziecka w łóżeczku.
  • Nie pozwól dziecku się przegrzać. Sprawdź, czy ich piżama jest lekka i użyj worka do odpoczynku lub koca, który jest zabezpieczeniem do noszenia.
  • Zapewnij dziecku co najmniej kilka razy, czyli „sesje na brzuchu przez co najmniej 3-5 minut każdego dnia. Nigdy nie trzymaj go na brzuszku bez nadzoru.
  • Nigdy nie kładź dziecka poważnie, aby odpocząć na kanapie, krześle, łóżku wodnym lub poduszce.
  • Nie pozwól, aby wózek, huśtawka lub leżaczek były przez dłuższy czas.
  • Ze względów bezpieczeństwa trzymaj zderzaki, które są miękkimi zabawkami, kocami i podpórkami podpierającymi, z dala od łóżeczka.

  Dokumentacja medyczna WebMD sprawdzona do dnia 21 marca 2020 r

  ŹRÓDŁA:

  Akademia Pediatrii Stanów Zjednoczonych: „Kamienie milowe rozwoju: trzy miesiące”.

  About Kidswellness: „Colic”.

  O Kidswellness: „Temperament”.

  Akademia Pediatrii Stanów Zjednoczonych: „Jak dzieci odkrywają?”

  Akademia Pediatrii Stanów Zjednoczonych: „Zapewnianie dziecku odpoczynku”.

  Akademia Pediatrii Stanów Zjednoczonych: „Prosty powrót do snu, brzuszek na relaks i zabawę”.

  Akademia Pediatrii Stanów Zjednoczonych: „Przewodnik dla rodziców po bezpiecznym wypoczynku”.

  Akademia Pediatrii Stanów Zjednoczonych: „Rozwój emocjonalny i osobisty: od urodzenia do trzech miesięcy”.

  About Kidswellness: „Sleep Time”.

  © 2020 WebMD, LLC. Wszelkie prawa zastrzeżone.

  Płacz jest jednym ze sposobów komunikacji. Głośne zawodzenie Twojego niemowlęcia mówi ci, że jest mokra, przemęczona, niewygodna lub chora. Gdy tylko poradzisz sobie z rozważaną koniecznością, Twoje dziecko powinno się uspokoić.

  Jednak niektóre dzieci płaczą bardzo długo, gdy są im dawane, zmieniane i utrzymywane. W miejscu uspokojenia prosto w dół płaczą znacznie bardziej ekstremalnie. Czasami niemowlęta podciągają nogi i piją benzynę podczas tych krzyczących napadów.

  Niepocieszony płacz, z paliwem lub bez, może być wywołany przez.

  Będąc mamą i tatą, jest to denerwujące, zwłaszcza gdy próbowałeś wszystkiego, co rozważasz, aby zakończyć zrywanie.

  często jednak nie wskazuje na coś takiego poważnego i jest to naprawdę dość typowe. Aż 40% dzieci ma go na własność.

  Zaklęcia płaczu powinny ustąpić w ciągu zaledwie kilku miesięcy.

  Kolka to zwykły termin opisujący sytuację, w której dzieci, które płaczą i płaczą, nie mogą być pocieszone. Te płaczące zaklęcia zaczynają się, gdy dziecko ma około dwóch do trzech dni.

  Dzieci z kolką:

  • zacząć płakać natychmiast i bez wyraźnego wyjaśnienia
  • Często płacz do bardzo wczesnej nocy, nawet jeśli płacz może się rozpocząć, kiedy tylko chcesz
  • Płacz przez ponad 3 godziny każdego dnia, znacznie więcej niż 3 razy w tygodniu, przez ponad 3 dni
  • często mają rozdęty brzuch, który może podciągnąć nogi górną częścią ciała i przepuścić benzynę
  • Trudno je uspokoić

   

  Lekarze nie są z pewnością przyczynami kolki. Ale dzieci, które mają kolkę, mogą:

  • bez wysiłku przytłoczony światłami, hałasem, a także inną stymulacją
  • znacznie lepiej reagują na posiłki spożywane przez ich mamę, takie jak na przykład soja lub nabiał, same kolka nie jest chorobą, chociaż niektóre dzieci dużo płaczą, gdy są chore, jeśli są
  • Miej kłopoty z pocieszaniem.

   Każde niemowlę może mieć kolkę. Nie ma znaczenia, czy niemowlę jest karmione butelką czy piersią. Jeśli chodzi o liczbę dzieci, które mają kolkę, to tyle samo.

   Dzieci mogą być znacznie bardziej narażone na kolkę, jeśli:

   • Jedz nadmiernie lub niewystarczająco
   • Jedz zbyt wcześnie lub połykaj powietrze, które jest zbyt medyczne, powodujące paliwo
   • mają faktycznie formułę lub nawet posiłki w ramach diety matki, jeśli są karmione piersią
   • żyją teraz w stresującym środowisku
   • zacząć przedwcześnie spożywać płatki zbożowe. – przed 4 miesiącami

    

   Karmienie piersią występuje zawsze, gdy karmisz niemowlę mlekiem matki, często prosto z własnej piersi. Jest również znany jako medyczny. Decyzja o tym jest tylko kwestią osobistą. Dodatkowo jest to ten, który bardziej skłonny jest do czerpania opinii krewnych i znajomych.

   Wielu ekspertów medycznych, takich jak Akademia Pediatrii Stanów Zjednoczonych (AAP) czy Kolegium Położników i Ginekologów Stanów Zjednoczonych, zdecydowanie sugeruje stosowanie wyłącznie przez kilka miesięcy (bez mleka modyfikowanego, soku lub wody). Po wprowadzeniu innych produktów spożywczych zaleca się kontynuowanie karmienia piersią przez cały pierwszy rok dziecka.

   To, jak często powinnaś karmić dziecko piersią, zależy od tego, czy preferuje ono małe, regularne potrawy, czy też dłuższe karmienie. Może się to zmienić wraz ze wzrostem dziecka. Noworodki zwykle pragną karmić się co 2-3 godziny. Po 2 miesiącach karmienie co 3-4 godziny jest typowe, a po 6 miesiącach wiele dzieci karmi się co 4-5 godzin.

   Ty i Twoje niemowlę jesteście wyjątkowi, a karmienie piersią należy do Ciebie. 

   Prawdopodobnie jednym z najczęściej spotykanych sposobów, w jakie dziecko powie ci, że jest głodne, jest płacz. Inne wskazania, które dziecko przygotowuje do podania, obejmują:

   • Oblizanie warg lub wystawanie języka
   • Zakorzenienie, które będzie chodzić po szczęce, ustach lub sprawdzić, spróbuj znaleźć swoją pierś
   • umieszczając swoją kolej w ich ustach
   • zaczynając usta
   • Grymaszenie
   • czerpiąc z rzeczy

   Mleko matki jest idealne dla niemowląt. Zawiera prawie idealną mieszankę białka i tłuszczu – wszystko, co twoje dziecko musi rozwinąć. I tak naprawdę to wszystko jest zawarte w kwestionariuszu, który jest łatwiejszy do strawienia niż formuła. mleko zawiera przeciwciała, które pomagają dziecku zwalczać wirusy i zarazki. Karmienie piersią zmniejsza zagrożenie posiadania dziecka lub. Ponadto niemowlęta, które są karmione piersią wyłącznie przez kilka pierwszych miesięcy bez preparatu, mają w rzeczywistości mniej problemów z oddychaniem i napadami. Jest też mniej hospitalizacji i wyjazdów do lekarza.

   W kilku badaniach pielęgniarstwo było powiązane z wyższymi wynikami IQ w późniejszym dzieciństwie. Oprócz tego bliskość fizycznego dotyku skóry i kontaktu pomaga dziecku w utrzymaniu relacji z tobą i zapewnia poczucie bezpieczeństwa. Niemowlęta karmione piersią są bardziej skłonne do uzyskania odpowiedniej ilości, niż się rozwijają. AAP mówi, że pielęgniarstwo jest również ważne w zapobieganiu SIDS (problem nagłej śmierci dziecka). Uważa się, że zmniejsza to możliwość wystąpienia nowotworów, które są pewne, ale konieczne są dalsze badania.

   to tylko zapalenie moszny, cienki worek utrzymuje jądra. Ma to miejsce, gdy płyn jest zbyt wysoki. Sytuacja ta występuje najczęściej u noworodków, chociaż może się zdarzyć, że nie jest to moszna.

   Może wydawać się lub wyglądać ciężko, a także bolesnie, ale nie zaszkodzi. Może zniknąć samoczynnie, niemniej jednak powinieneś wiedzieć o tym lekarzowi.

   Wodniak może rozpocząć się, zanim dziecko będzie istnieć. Jądra rozwijają się w żołądku, a następnie przechodzą do moszny przez krótki tunel. Worek płynu pasuje do każdego jądra. Często tunel, podczas gdy worek uszczelnia się przed porodem, dodatkowo ciało, w którym znajduje się płyn. Jeśli ta procedura nie daje rezultatu, może dostać wodniaka tak, jak powinien.

   Istnieją dwie główne formy wodniaka: 

   • Wodniak, który nie komunikuje się za każdym razem, gdy worek zamyka się normalnie, niemniej jednak anatomia człowieka chłopca nie wchłania płynu w nim.
   • Wodniak, który komunikuje się, gdy worek nie uszczelnia. W przypadku tego rodzaju moszny może z czasem puchnąć.

   dzieci urodzone przedwcześnie są bardziej podatne na wodniak.

   Wodniak boli, nie. Objawem, który jest tylko zauważalny, jest jeden lub oba związane z wyglądem jąder dziecka. Nawet jeśli być może nie ma go w domu, pediatra powinien zostać zgłoszony przez Ciebie, aby upewnić się, że nie ma on innych problemów zdrowotnych wywołujących stan zapalny, takich jak na przykład choroba, cysta, a nawet.

   Zapalenie wodniaka, które jest niezakomunikowane, w rzeczywistości nie zmienia rozmiaru. wchodzący w interakcje wodniak może się powiększyć w ciągu dnia, a jeśli dokładnie go dopasujesz, płyn przedostanie się do moszny i do żołądka.

   gdy po prostu zabierzesz niemowlę do lekarza, zrobią to. Sprawdzą mosznę pod kątem delikatności i płynności i skierują przez nią światło, aby zobaczyć, czy wokół jądra znajduje się płyn.

   Twój lekarz sprawdzi również, czy nie masz przepukliny.

   Twoje niemowlę może również upewnić się, że możesz pomóc tak, absolutnie nic innego nie wywołuje zapalenia.

   Oglądasz swoje zegarki i przysięgasz, że wygląda na to, że chciałaby być w akcji. Otwiera ją i uderza po posiłki. Czy nadszedłby czas, abyś zaczął ją na ciałach stałych?

   Wtedy jest gotowa do jedzenia, jeśli Twoje dziecko ma od 4 do 6 miesięcy, może trzymać głowę do góry i może samodzielnie siedzieć w wysokim krzesełku. (jeśli powinieneś wstrzymać się z jedzeniem pokarmów stałych do 6 miesiąca życia, zapytaj swojego lekarza. Powód: zaproponować mu najlepsze odżywianie).

   Jej mała łyżka i jedzenie po prostu wycieka, możesz spróbować ponownie za kilka tygodni, jeśli spróbujesz karmić. Dzieci powstają dzięki odruchowi, który sprawia, że ​​naciskają na usta, gdy tylko jedno jest poświęcone. Z biegiem czasu całkowicie znika.

   Wielu dzieciom udaje się wydobyć z łyżeczki smak pierwszego posiłku. Możesz nie zdawać sobie sprawy, że pierwsze pokarmy stałe są dość rzadkie i rzadkie, kiedy myślisz, że są stałe.

   Wiele matek i ojców decyduje się na oferowanie swoim dzieciom pierwszych płatków dla niemowląt (ryż, owies lub jęczmień). Wybierz zboża wzbogacone żelazem, ponieważ na tym etapie ich rozwoju potrzebuje żelaza, aby zachować zdrowie.

   Robiąc to, zmieszasz kilka płatków, które są mlekiem w proszku lub. W miarę upływu czasu, gdy jest w stanie radzić sobie z grubszymi i grubszymi rzeczami, możesz dodawać mniej płynów.

   Żadne wytyczne nie mówią, że dzieci musieć spożywaj płatki zbożowe przed każdym posiłkiem. Niektórzy lekarze zalecają, aby przecier warzywny był idealnym pożywieniem na początku. Inni mówią, że przecier owocowy jest w porządku. Zadaj swojemu lekarzowi pytanie o poradę i wspomnij o wszelkich ewentualnych problemach. O ile lekarz nie ma porady, wybierz pożywienie, które jako pierwsze pozwoli Ci poczuć się dobrze w danej opcji.

   W krótkim okresie Twoje dziecko będzie jadło wiele posiłków, więc przez długi czas niczego nie przeoczy. Po kilku miesiącach niemowlę będzie spożywać płatki śniadaniowe, zboża, warzywa, owoce, mięso, żółtka jaj i produkty mleczne, takie jak jogurt i.

   Radioterapia polega na wykorzystaniu fal o wysokiej energii, które niszczą komórki torbieli. Celem jest zniszczenie lub uszkodzenie guzów nowotworowych bez uszkadzania zbyt wielu zdrowych komórek.

   Ta terapia może powodować skutki uboczne, ale są one różne dla każdego. Ludzie, których jesteś zdeterminowany przez rodzaj promieniowania, jaki możesz uzyskać, po prostu to, ile możesz dostać, jaka część ludzkiego ciała jest poddawana terapii i dokładnie, jak zdrowszy możesz być ogólny.

   Nie ma możliwości przewidzenia, jak dokładnie wpłynie na Ciebie promieniowanie. Prawdopodobnie możesz mieć kilka lub tylko łagodną stronę z własnej terapii; ktoś inny mógłby mieć mnóstwo dylematów lub wyjątkowo poważnych ludzi.

   Za każdym razem, gdy masz radioterapię, skorzystasz z usług lekarza, który koncentruje się głównie na tego rodzaju lekach. Ważne jest, aby porozmawiać o tym, jak się czujesz i co możesz zrobić, aby poczuć się z nimi lepiej, o tym, jak może wpłynąć leczenie. Jeśli terapia sprawi, że poczujesz się nieswojo, zgłoś się. Mogą pomóc Ci przejść przez leczenie, jeśli będziesz informować swój zespół medyczny.

   Istnieją dwie główne formy skutków ubocznych promieniowania: późne i wczesne. Bardzo wczesne skutki uboczne, takie jak na przykład i często nie trwają długo. Mogą rozpocząć się w trakcie lub bezpośrednio po terapii i kończyć na wszystkie dni po jej zakończeniu, ale potem. Spóźnione wyniki częściowe, takie jak na przykład dylematy serca lub płuc, zwykle pojawiają się po latach, a jeśli tak, są zwykle trwałe.

   Najczęstsze strony wczesne to osłabienie i dylematy naskórka. Możesz dostać inne osoby, takie jak na przykład choroby, w zależności od tego, gdzie możesz otrzymać promieniowanie.

   Słabość, którą odczuwasz po napromieniowaniu i leczeniu raka, różni się znacznie od ich czasów, o których być może myślałeś, że są wyczerpane. Jest to zmęczenie, które nie postępuje wraz z odpoczynkiem i może powstrzymać Cię od robienia rzeczy, które zwykle robisz, takich jak planowanie pracy lub czas spędzany przez krewnych i znajomych. Z dnia na dzień może wydawać się charakterystyczny, co utrudnia planowanie tego dnia. Może również zmienić dokładnie sposób, w jaki jesteś w stanie śledzić swoje rozwiązanie w leczeniu nowotworów.

   Pierwotny (CNS) to po prostu nietypowy typ chłoniaka nieziarniczego (w odniesieniu do układu limfatycznego). Twój OUN składa się z zewnętrznej części rdzenia, czyli kręgosłupa.

   System limfatyczny jest kluczową częścią. Składa się z kilku elementów, ale zawiera węzły chłonne i szpikowe tkanki kostnej. Specjalne białe limfocyty zwalczają infekcje w OUN. Jeśli te komórki stają się złośliwe, są w stanie spowodować powstanie tutaj chłoniaka. (dodatkowo może zacząć się, biorąc pod uwagę, że są one bardzo blisko. Będzie to nazywane chłoniakiem ocznym).

   Chłoniak główny OUN jest nietypowy. Faceci są bardziej skłonni do tego niż kobiety, podczas gdy średni wiek zidentyfikowanych osób wynosi 55 lat. Ale ludzie z AIDS, którzy w pełni rozumieją ten rodzaj choroby, są znacznie młodsi, zwykle w wieku około 30 lat.

   Lekarze nie rozumieją dokładnie, co powoduje pierwotny OUN, ale kilka czynników powoduje, że jest to znacznie bardziej prawdopodobne:

   • Twój układ odpornościowy jest osłabiony przez chorobę odporną na AIDS.
   • Używasz leków w celu osłabienia układu odpornościowego, odkąd przeszedłeś.

   być określone na podstawie tego, gdzie w rzeczywistości znajduje się cysta, obserwowalne objawy mogą obejmować:

   • Wymiotujesz lub czujesz się tak, jak chcesz
   • w twoich rękach i nogach
   • Dezorientacja
   • kłopoty kłopoty, które połykają stabilność i koordynację

   „.” Po prostu sformułowany termin sprawi, że zapamiętasz zdjęcia, które zauważyłeś w filmach lub telewizji. Kochasz potrzeby, czy to jest to, do czego zmierzasz, jeśli ty lub ktoś?

   Być może, ale nie. Tak, często będzie to trudne i mieć skutki uboczne. możesz być zdumiony wieloma prostymi rzeczami, o których ci, którzy przeszli chemię, chcieliby pamiętać.

 • Đóng Bình Luận